Wpis z mikrobloga

Drodzy mirkolacy i mirkolianki. Wystartowałem z dawno wymarzonym kanałem o tematyce geograficznej. Ale chcę łączyć geografię z różnymi dziedzinami. Co prawda nie pracuję w zawodzie, ale w moim sercu zawsze #geografia i najlepsze lata - studenckie. Ponieważ gdzieś tam dawno temu prosili mnie bym wołał, to wołam Was przy tej okazji, dziękując oczywiście @mawe @wykops2 @wypok_user @Krople_do_nosa @Truszek @pcmasterrace @Cyfranek @mrololl Trochę więcej edukacji na YT nie zaszkodzi :) Wierzę, że mój kanał trafi kiedyś do #gruparatowaniapoziomu

http://www.wykop.pl/link/3566919/najwieksze-miasta-swiata-dzis-i-dawniej-motyl-i-globus-1/
Pannoramix - Drodzy mirkolacy i mirkolianki. Wystartowałem z dawno wymarzonym kanałem...

źródło: comment_iIRe0XBKNVjCfbEVtFr2TPosRRZNOBtX.jpg

Pobierz
  • 46
@Pannoramix: Cieszę się, że mój głoś w jakiś sposób przyczynił się do tego, że kanał wystartował! ;-)

Słucha się naprawdę przyjemnie, podoba mi się taki styl.
Masz dobrą dykcję, tempo jest odpowiednie, a tematyka ciekawa.

Jedyne czego mógłbym się przyczepić, to że chwilami było trochę chaotycznie; tak jakbyś chciał przekazać kilka myśli jednocześnie. No i jakość obrazu, ale to pewnie z czasem się poprawi.

Generalnie jak najbardziej na plus, zasubskrybowałem i
@Pannoramix: fajnie sie ogląda, dobrze się prezentujesz. Mam jedną uwagę. Wspomniałeś, że w Mumbaju przybywa 10tys. ludzi miesięcznie, czyli tyle ile jest w mieście powiatowym. Według mnie trochę to naciągane, bo większość miast powiatowych ma co najmniej 25tys.
@Pannoramix: świetny odcinek, ogląda się na prawdę bardzo dobrze. Ciekawy pomysł na wytłumaczenie pojęć za pomocą monet.
Mam nadzieję, że na kanale pojawi się jakiś odcinek o mapach ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pannoramix: Dodałem wczoraj do obserwowanych #gruparatowaniapoziomu i dzięki Tobie nie żałuję ani trochę.

Myślałem, że kolejny mireczek utworzył gównokanał, ale to jest serio zajebiste. Masz świetny głos i super się Ciebie słucha. Kup sobie tylko lepszą kamerę i popraw kolory, a będzie ekstra! :)

Zadbaj też o branding, bo logo w takiej małej miniaturce jest nieczytelne. "motyliglobus" może być spokojnie w dwóch linijkach. Dzięki temu napisy będą większe.
@najman: Jasne. Masz sporo racji z tym logo. Póki co smuci mnie, że jest jakaś usterka YT i cały czas zero subskrybujących ( ͡° ʖ̯ ͡°) Oczywiście dzięki za miłą recezję :) Co do kamery to jest to fullhd canon ze szkłem 1.8 więc raczej na montażu może coś zepsułem. chodzi o kolory?