Wpis z mikrobloga

Drodzy mirkolacy i mirkolianki. Wystartowałem z dawno wymarzonym kanałem o tematyce geograficznej. Ale chcę łączyć geografię z różnymi dziedzinami. Co prawda nie pracuję w zawodzie, ale w moim sercu zawsze #geografia i najlepsze lata - studenckie. Ponieważ gdzieś tam dawno temu prosili mnie bym wołał, to wołam Was przy tej okazji, dziękując oczywiście @mawe @wykops2 @wypok_user @Krople_do_nosa @Truszek @pcmasterrace @Cyfranek @mrololl Trochę więcej edukacji na YT nie zaszkodzi :) Wierzę, że mój kanał trafi kiedyś do #gruparatowaniapoziomu

http://www.wykop.pl/link/3566919/najwieksze-miasta-swiata-dzis-i-dawniej-motyl-i-globus-1/
Pannoramix - Drodzy mirkolacy i mirkolianki. Wystartowałem z dawno wymarzonym kanałem...

źródło: comment_iIRe0XBKNVjCfbEVtFr2TPosRRZNOBtX.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@Pannoramix: Obraz jest nieostry i rozmyty. Ty jesteś żółty, kiedy siedzisz przy komputerze, a potem wszystkie obrazy są blade. Może masz po prostu słaby monitor? Zainwestuj w jakiś z IPS.
  • Odpowiedz
@niczego_nie_osiagne: Masz rację. Jeszcze lepiej chyba byłoby mówić "kilkanaście tys". Zwłaszcza usuwając wszystkie byłe wojewódzkie. Potraktuj to jako uproszczenie, symbol, choć jakby się uprzeć, rzeczywiście jest to nieścisłość. Pewnie z kilka innych się pojawi. Jak np. fakt, że Nowy Jork jednak przez rok był uznany za stolice USA
  • Odpowiedz
@Pannoramix: Dzięki! Trzymam kciuki za dalsze odcinki. Jedyna uwaga ode mnie, to "Ciudad de México" zamiast "Mexico City", bo to ani oficjalna nazwa ani nie miasto w kraju anglojęzycznym.
  • Odpowiedz
@Pannoramix: niech Ci nigdy nie przyjdzie na myśl zmienianie formy kanału, dodawanie jakichś krzykliwych treści, czy innych unowocześnień. Bardzo uspokajające odcinki, świetna atmosfera pomieszczenia, w którym nagrywasz. Obejrzałem oba odcinki, podziałały na mnie bardzo wyciszająco. I przez to wszystko czekam na następne.
  • Odpowiedz
@jaywalker: Motyl i Globus to nawiązanie do tytułu "Motyl i Skafander" aczkolwiek nie ma związku z fabuł afilmu. a z drugiej strony użyłem
'Motyl' bo to stało się moją ksywką kilka lat temu, od kiedy prowadzę z żoną bloga Wędrowne Motyle :)
  • Odpowiedz
@Pannoramix: hmm ciekawie, nie powiem. :D A powiedz jeszcze jak z cyklicznością odcinków? Co ile planujesz je wydawać? Masz w planach tworzenie jakiejś równoległej serii? Jak z długością odcinków? Będziesz starał się trzymać między 5-10, 10-15 czy 15-20min?
  • Odpowiedz