Wpis z mikrobloga

Drodzy mirkolacy i mirkolianki. Wystartowałem z dawno wymarzonym kanałem o tematyce geograficznej. Ale chcę łączyć geografię z różnymi dziedzinami. Co prawda nie pracuję w zawodzie, ale w moim sercu zawsze #geografia i najlepsze lata - studenckie. Ponieważ gdzieś tam dawno temu prosili mnie bym wołał, to wołam Was przy tej okazji, dziękując oczywiście @mawe @wykops2 @wypok_user @Krople_do_nosa @Truszek @pcmasterrace @Cyfranek @mrololl Trochę więcej edukacji na YT nie zaszkodzi :) Wierzę, że mój kanał trafi kiedyś do #gruparatowaniapoziomu

http://www.wykop.pl/link/3566919/najwieksze-miasta-swiata-dzis-i-dawniej-motyl-i-globus-1/
Pannoramix - Drodzy mirkolacy i mirkolianki. Wystartowałem z dawno wymarzonym kanałem...

źródło: comment_iIRe0XBKNVjCfbEVtFr2TPosRRZNOBtX.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@jaywalker: nie chcę zapeszać, ale marzy mi się czestotliwość co 2 tygodnie odcinki około 10 minut. Seria pierwsza ma mieć 12 odcinków. Jeśli się okaże, że temat cieszy sie zainteresowaniem - kolega doradził mi stworzenie równoległej serii z krótszymi formami. np. o jednym kraju
  • Odpowiedz
@Pannoramix: Powiedz koledze, że zna się na rzeczy. :D Właśnie o coś takiego mi chodziło! :) Jeżeli taką krótką dałoby się wrzucać przykładowo raz w tygodniu to już w ogóle by był cud, miód i malina. Super sprawa. Trzymam kciuki i na na liście z subskrypcjami. Z takich "estetyczno-technicznych" przyczepiajek to: błagam, nie bujaj się na krześle :D No kręcisz się w jedną i drugą. :D Aaa, no i nie wiem
  • Odpowiedz
nie chcę zapeszać, ale marzy mi się czestotliwość co 2 tygodnie odcinki około 10 minut.


@Pannoramix: Czemu? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mi to się marzy żebyś wypuszczał po 5 albo więcej tygodniowo, bardzo fajnie się ogląda. Stara się trochę częściej niż raz na dwa tygodnie, bo już się doczekać nie mogę :\

@Truszek współczuję, chociaż nowy kanał już dorzuciłem do subskrybowanych. Pewnie chodziło o to, że momentami
  • Odpowiedz
@Pannoramix: Witaj, chcę Ci powiedzieć, że masz smykałkę do prowadzenia takiego kanału z dziedziny geografii.

Jeśli mogę coś doradzić, to pomyśl też poza prezentacją NAJ-(większe,bardziej,ładniejsze) itd., o jakichś tematach geograficznych, które tłumaczą jakieś zjawiska, dlaczego coś wygląda tak, czy wyglądało tak dawniej?

Co do gorących miejsc, to polecam zainteresować się Doliną Śmierci (Kalifornia, USA). Tam nawet do 100 stopni potrafi się nagrzać grunt. Ogólnie ciekawe miejsce i sporo różnych plotek i
  • Odpowiedz