Wpis z mikrobloga

Biorąc pod uwagę skomplikowaną istotę sprawy jak i nieadekwatne postrzeganie impedymentów jestem zmuszony przeanalizować knąbrne podejście do wiary w altruistyczne zamiary jednostek podlegających organom nadrzędnym. Nie ułatwia mi to wyboru, na który zaiste ma bespretensjonalny wpływ anomia w uwczesnych czasach. Zapewnę będę żałować jakiś czas tej bezprecedensowej szansy, ale biorąc pod uwagę awersję do oportunistycznych założeń #!$%@?ących się jawną antymonią nie jestem w stanie dalej podołać wszystkim tym trudom niejako wynikającym z egalitarnnego podejścia do życia. Koliduje to z zasadmi eudajmonizmu którym kieruje się w życiu. Z tego powodu nie chcąc mitrężyć czasu interlokutorów oraz uczucie nieuniknionej dekadencji przedsięwzięcia oraz ambiwalentne uczucia co do motywów postanowiłem walczyć z wrodzoną prokrastynacją i wycofać się z projektu. Chciałbym jednak zaznaczyć że konformizm którym się kieruję powinien być traktowany jako anomalia i wynika on z dyskursywnego postrzegania tych konfabulacji. Ze względu na dobro wykopu uznaje, że moja decidofobia nie będzie dobrze wpływała na jej działąnie.
  • 1