Wpis z mikrobloga

Nie wiem co tu się #!$%@?, ale to już przesada. @moderacja czy wy macie rozum i godność człowieka? Róbcie co chcecie (zatrudnienie moderatora na nocnej do cholery), ale za to, że zobaczyłem coś tak obrzydliwego (nikomu nie życzę), #pedofilia, taka prawdziwa, nie #prokuratorboners wysyłam zgłoszenie do prokuratury. Poważnie. @m__b czy naprawdę nie stać Cię na jeden etat na nockę? Chcesz żeby ten portal był kojarzony z pedofilią?! Ja tego tak nie zostawię. Tego gówna już się nie odzobaczy.
A ten kto to wstawił, mam nadzieję, że się zdziwi i zapłaci za to. Ogromne WTF!!!
  • 91
  • Odpowiedz
  • 6
" ojeju. Już to widzę jak prokuratura rejonowa zajmuje się takim wezwaniem... skoro zdjęcia zostały skasowane to jak udowodnisz geniuszu że w ogóle były? xD Screenshot się nie liczy bo to nie dowód."

@brylant_brylant LOL. Naprawdę myślisz że nie da się dojść do autora posta? Właściwie to może i lepiej, że tak myślicie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@Wesoly_Kartofelek Zobaczymy czy to przejdzie bez echa. Ktoś pisał na mirko jakoś godzinę temu że podzwoni po redakcjach i nagłośni (chyba usunął wpis, bo nie mogę znaleźć).
Może to zmusi wykop żeby wdrożyli jakieś mechanizmy, np. blokadę zdjęć dla zielonek.
  • Odpowiedz
@KrakowiaczekMaly: zawartość trochę powisiała, ale w końcu została usunięta. Serio ktoś #!$%@? dzwoni po redakcjach? xD Niestety tak to już bywa, jak chcecie się uchronić od tego typu treści to polecam nie korzystanie z portali, na których użytkownicy mogą umieszczać własne treści.
  • Odpowiedz