Wpis z mikrobloga

Wykopowy Puchar Świata w #dsj #dsj2 (zawołam #gramywmalysza, #skoki i #gry - mam nadzieję, że się nie obrazicie) #wykopowypuchardsj - edycja lotów

O co chodzi?
Zgłaszacie użytkowników z całego Wykopu w komentarzu (można też siebie) - te zgłoszenia, które będą miały najwięcej plusów, zostaną wrzucone do DSJ. Wszyscy będą graczami komputerowymi na poziomie Dobry. (czyli coś jak #wykophungergames - wybaczcie że wołam)

A w sobotę, 4 lutego, o 20:00, odbędzie się stream z całą rozgrywką, opcja "oglądaj skoki przeciwników" włączona.

Ponieważ w najbliższy weekend są loty, to i I edycja będzie obejmować tylko mamuty (dla niewtajemniczonych: punkt K powyżej 160 m to mamut).

Posty z zapisami będę ponawiał jeszcze w środę i w piątek wieczór. Wejdzie 16 osób (ale i tak nie spodziewam się, że jakieś zgłoszenia będą).


K.....a - Wykopowy Puchar Świata w #dsj #dsj2 (zawołam #gramywmalysza, #skoki i #gry ...

źródło: comment_Bi0qWrg3rhLJOMZ6iygWHP7JkkdY5je1.jpg

Pobierz
  • 87
@Kuracyja: czyli nie ma sensu. Narobisz się tylko po to żeby zorganizować dla innych oglądanie skoków graczy kierowanych przez komputer? Może lepiej zrobić jakąś listę rekordów i niech gracze nadsyłają swoje powtórki? Nie wiem, pomysłów nie mam ale ten Twój jest trochę chybiony.