Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, proszę o radę. Kobieta lvl32. Od dłuższego czasu(jakos od roku) mam problem z siusianiem (nie z pęcherzem, nie mam parcia). Kiedy jestem na toalecie, po prostu płaczę z bólu, jakby mi ktoś wbijał nóż. Sytuację pogarsza dużo chodzenia w trakcie dnia, a polepsza cieply/gorący prysznic na tamte rejony. Ginekolog i urolog nie widza problemów, posiew moczu i cewki na bakterie i grzyby ujemny. W ogóle się na tym nie znam, czy moze to byc problem z mięsniami cewki?
Sytuacja pogarsza sie wyraznie w trakcie miesiaczki(razem z bolami).

I nie piszcie, ze idz do lekarza, bo jak widac gowno wiedzą. Ten post to juz desperacja...
Za wszystkie pomysły dziękuję.

Ps. Żadne furaginy, antybiotyki i inne cuda wianki nie zrobily róznicy.

#medycyna #lekarz #choroby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: To się kwalifikuje do pogłębionej diagnostyki. Nic się nie doradzi przez internet, ale szukałabym lekarza, który poważnie zajmie się problemem, być może położy na oddział na kilka dni do diagnostyki.
Dysuria nie jest normalna, i ma zazwyczaj przyczyny. I nie są to tylko zakażenia czy nieprawidłowa anatomia, tylko jest ich znacznie więcej.