Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, proszę o radę. Kobieta lvl32. Od dłuższego czasu(jakos od roku) mam problem z siusianiem (nie z pęcherzem, nie mam parcia). Kiedy jestem na toalecie, po prostu płaczę z bólu, jakby mi ktoś wbijał nóż. Sytuację pogarsza dużo chodzenia w trakcie dnia, a polepsza cieply/gorący prysznic na tamte rejony. Ginekolog i urolog nie widza problemów, posiew moczu i cewki na bakterie i grzyby ujemny. W ogóle się na tym nie znam, czy moze to byc problem z mięsniami cewki?
Sytuacja pogarsza sie wyraznie w trakcie miesiaczki(razem z bolami).

I nie piszcie, ze idz do lekarza, bo jak widac gowno wiedzą. Ten post to juz desperacja...
Za wszystkie pomysły dziękuję.

Ps. Żadne furaginy, antybiotyki i inne cuda wianki nie zrobily róznicy.

#medycyna #lekarz #choroby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 24
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Każdy lekarz z lekarzem rodzinnym włącznie, który uzna to za konieczne. Przy czym bez historii choroby, wywiadu, przeanalizowania wykonanych badań raczej się nie podejmje takich decyzji.

Dlatego nie twierdzę, że jest to konieczne i powinno być wykonane. To jest do decyzji lekarza prowadzącego jaką diagnostykę przeprowadzi i w jakim trybie.
  • Odpowiedz