Wpis z mikrobloga

Całkiem nie dawno @moderacja oraz moja Ukochana Anna Stecka @a_s chwalili się jak to na wypokie nie będzie łamania prawa i że wszystkich dojedzie policja. A dzisiaj elegancko na główną wchodzi neofaszystowska strona i nikomu to nie przeszkadza xD Artykuł 256 KK mówi wam to coś? głąby z moderacji. A jeśli nie mówi to może chociaż RIGCZ nakazywałby usunąć to gówno i zbanować autora. Ale zaraz usłyszę Skowyt rannego moderatora "EJ EJ A ZGŁASZAŁEŚ? BO JAK NIE TO MY NIE WIDZIMY NO CHLIP CHLIP. ZNACZY WIDZIMY Ale TYLKO KOSMONAUTE I CYCKI PEWNEJ OSOBY. A TAKIMI #!$%@? JAK RASIZM KSENOFOBIA I PROMOCJA FASZYZMU NIKT SIĘ NIE PRZEJMUJE. NO ROZUMIESZ" eh #!$%@? szkoda strzępić ryja #neuropa
#4konserwy #moderacjacontent
kvvach - Całkiem nie dawno @moderacja oraz moja Ukochana Anna Stecka @a_s chwalili si...

źródło: comment_qN7MPqnwj7lrtJvHTooOtOnowv6DQYhY.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
Sam charakter strony sie sporo zmienil.


@Laserade: nom, na taki gdzie nawołują do zabijania polaków

widze promocje komunizmu ze strony neuropkow, a zwolennicy zandberga,czy ikonowicza bez skrepowania nosza flagi z sierpem i mlotem.


@Laserade: to zgłoś do prokuratury

A wolnosc slowa to jak widze "faszyzm".


@Laserade: w Polsce promowanie ideologii komunistycznej/nazistowskiej/faszystowskiej jest zabronione, co nie znaczy że nie ma wolności słowa (przynajmniej nie takiej jak w murica)
  • Odpowiedz
@kvvach: logika moderacji = nawoływanie do zagazowania żydów i powtórzenia Auschwitz -> ostrzeżenie
wrzucenie jakiś mało śmiesznej pasty albo pieroga -> ban
  • Odpowiedz
Beka z lewactwa.


@Laserade: co za czasy, że to lewactwo broni dobrego imienia Polaków, a prawaki promują stronki gdzie propaguje się teorie rasowe Rosenberga czy innego Himmlera
  • Odpowiedz
@3shortwords: ale co ty próbujesz mi wmówić? xD ginęły różne narodowości, w tym Żydzi pochodzenia polskiego. Ja pisałem o komentarzach na wykopie, gdzie garstka niedojebów chce odpalić kominy w Auschwitz i wysyłać tam Żydów - tak, takie komentarze pojawiają się w 2017 r. i moderacja nic z takimi użytkownikami nie robi
  • Odpowiedz
@stjimmy:

Nje zydzi pochodzenia polskiego, tylko Polacy wyznania zydowskiego.


Ja pisałem o komentarzach na wykopie, gdzie garstka niedojebów chce odpalić kominy w Auschwitz i wysyłać tam Żydów


Takie urojenia sa tylko w twojej główce, wskaż jeden, JEDEN taki komentarz w przeciagu zeszego roku. Nie, co ja gadam, w ciagu ostatnich 3 lat.

Powodzenia, bo nie znajdziesz, a na pewno nie ze strony wykopowej prawicy.

A ty piszesz o 2017, to juz
  • Odpowiedz
Takie urojenia sa tylko w twojej główce, wskaż jeden, JEDEN taki komentarz w przeciagu zeszego roku. Nie, co ja gadam, w ciagu ostatnich 3 lat.


@Laserade: masz tu komentarz sprzed tygodnia, skasowany przez moderację, autor komentarza bana nie dostał, skończyło się na ostrzeżeniu

A ty piszesz o 2017, to juz w ogole widac, ze halucynacje masz.

Nje ma takich komentarzy njgdzie poza twoją wyobraźnią.


@Laserade: typowy Laserade jest typowy, zaorane
stjimmy - > Takie urojenia sa tylko w twojej główce, wskaż jeden, JEDEN taki komentar...

źródło: comment_1dNqoVE34XB751NKUo4KCQ5CgptArYet.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@stjimmy:

Aha i to ma byc na powaznie ? Jak juz pisalem dzisiaj kilkukrotnie "wiecie, czemu nikt nie traktuje lewactwa powaznie ?"

Poczucie humoru to zbrodnia widze w dzisiejszych czasach, sjw zawsze na strazy.
Porownujesz to do autentycznego zwolywania sie do przemocy wobec prawicy przez antife... spoko.
  • Odpowiedz
Poczucie humoru to zbrodnia widze w dzisiejszych czasach, sjw zawsze na strazy.


@Laserade: nawoływanie do wypuszczania żydów/polaków/kogokolwiek innego przez komin w miejscu w którym zamordowano miliony osób i które jest symbolem Zagłady to twoim zdaniem poczucie humoru ? No to sobie fajnie żartujcie dalej, chociaż w sumie i tak nikt cię nie bierze poważnie na wykopie
  • Odpowiedz
@stjimmy: miej litosc, widzisz co chcesz widziec, to ze jakis typ ma niesmaczne poczucie humoru nie jest jeszcze autentycznym nawolywaniem, pod co probujesz to podciagnac.

Ponadto napisalwm wykopowa prawica. Kojarzysz tego randoma ?
Bo ja nie. A neuropki widziales co wyczynialy ostatnio z multikontami, nawet w tym rownoleglym watku na ten temat jest jedno z multikont od was. I to z banem i juz zrobil nastpne z kolejna cyfra.
  • Odpowiedz
@pietrek16:


mam nadzieję, że wykopujący zostaną pociągnięci do odpowiedzialności karnej


XDDDD.
Nie zostaną, bo w treści nic nie ma, co lewak probuje histerycznie zarzucic. Mozesz sam sprawdzić. Zapytalem go o konkretny fragmrnt to języka zapomniał ;)
  • Odpowiedz