Wpis z mikrobloga

Całkiem nie dawno @moderacja oraz moja Ukochana Anna Stecka @a_s chwalili się jak to na wypokie nie będzie łamania prawa i że wszystkich dojedzie policja. A dzisiaj elegancko na główną wchodzi neofaszystowska strona i nikomu to nie przeszkadza xD Artykuł 256 KK mówi wam to coś? głąby z moderacji. A jeśli nie mówi to może chociaż RIGCZ nakazywałby usunąć to gówno i zbanować autora. Ale zaraz usłyszę Skowyt rannego moderatora "EJ EJ A ZGŁASZAŁEŚ? BO JAK NIE TO MY NIE WIDZIMY NO CHLIP CHLIP. ZNACZY WIDZIMY Ale TYLKO KOSMONAUTE I CYCKI PEWNEJ OSOBY. A TAKIMI #!$%@? JAK RASIZM KSENOFOBIA I PROMOCJA FASZYZMU NIKT SIĘ NIE PRZEJMUJE. NO ROZUMIESZ" eh #!$%@? szkoda strzępić ryja #neuropa
#4konserwy #moderacjacontent
kvvach - Całkiem nie dawno @moderacja oraz moja Ukochana Anna Stecka @a_s chwalili si...

źródło: comment_qN7MPqnwj7lrtJvHTooOtOnowv6DQYhY.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
miej litosc, widzisz co chcesz widziec, to ze jakis typ ma niesmaczne poczucie humoru nie jest jeszcze autentycznym nawolywaniem, pod co probujesz to podciagnac.


@Laserade: ja już nie wnikam - ty to sobie nazywasz żartami i poczuciem humoru, ja tam tego nie określam jako żarty. Jak masz takie poczucie humoru to spoko, tylko się za bardzo z tym nie afiszuj, bo dla normalnych ludzi to wygląda słabo
  • Odpowiedz
@kvvach: a co zrobić, jeśli ktoś nie utożsamia i jest przeciwnym wszelkim nazistkowskim czy neonazistowskim organizacjom itp. ale np. zgadzają się co do oceny antify? W takim wypadku popieram neonazistów?
  • Odpowiedz
nawoływanie do zagazowania żydów i powtórzenia Auschwitz


@stjimmy: Ja czytam takie bzdury to mnie śmiech ogarnia.
@kvvach: Wiesz jak działa wykop? To że w odmętach jakiejś strony coś się znajduje nie ma znaczenia. Liczy się link a tam nie ma nic szczególnego.Brandzlujecie się tą stroną, łazicie po forum tej strony zamiast skorzystać z mojego linka w powiązanych który całkowicie omija tą stronę. Widocznie macie jakiś szerszy problem albo po prostu
  • Odpowiedz