Wpis z mikrobloga

Mireczki z #cebulaonline,

porcje promocji z #banggood

LINK - rozpoczynamy od aktualizacji tabeli telefonów #xiaomi i tak oto mamy:

Xiaomi Mi5 3/64 za $232.49 <-- dodany dodatkowy kupon na ten telefon
Xiaomi Redmi Note 4 3/32 za $169.99

LINK - #smog oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Mi Air Purifier za $198.20 <-- kupon ważny jeszcze tylko przez 24h

LINK - Latarka LED #blitzwolf BW-LT5 IP68 za $13.59

LINK - #lenovo ZUK Z2 4/64 za $164.67

LINK - Mała kamera IP z WiFi Digoo DG-M1Q 960P za $12.87

LINK - #apple #iphone - rabat 20% na akcesoria do wszystkich modeli


Na naszym profilu Facebookowym zostało utworzone wydarzenie: Transmisja na żywo z siedziby GearBest. Zapisz się do niego, aby nie przegapić live, który odbędzie się 18 lutego o 09:00. Do wygrania m.in. Xiaomi Redmi 4!
--
Zapisz się na listę powiadomień, zatwierdzając popup na naszej stronie

Możesz nas śledzić na:
FACEBOOK
TWITTER
tagu #cebulaonline lub naszym profilu na Wykop.pl

Zapisz się na listę powiadomień:
Cebula Online - aby zostać zawołanym do wpisów o eventach i super promocjach.
Cebulo Wołaj - aby zostać zawołanym do każdego naszego wpisu.
cebulaonline - Mireczki z #cebulaonline,

porcje promocji z #banggood

LINK - roz...

źródło: comment_JZ5I9eueMIIx1syaQ0hcvBqkjAng51pZ.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Mi Air Purifier


@meetom @cebula_online

Pytanie o ten oczyszczacz i ofertę.

Czy kupony działają przy bulk price jak zamówi się więcej niż 1 sztukę? (pytanie ogólne nie tylko w związku z tą ofertą)

Czym to czyści? Są jakieś informacje, ktoś to sprawdzał? Żeby nie wyszło, że truje bardziej niż to co jest w mieszkaniu? Może paranoja, ale są jakieś informacje na ten temat? Porównanie z sharp czy innymi
  • Odpowiedz
@meetom: @Reggy: protip: przy kupowaniu oczyszczacza warto przeliczyć koszt w perspektywie kilkuletniej, żeby nie wpakować się w coś gdzie filtry za kolejne 100$ trzeba wymieniać co roku, gdy można kupić oczyszczacz na 10 lat za 450$. Sporo firm robi z oczyszczaczami wałki jak z drukarkami, samo urządzenie za grosze ale potem kupuj tusze/tonery i płać jak za zboże.
  • Odpowiedz
@trollasek: Dobrze wyczytałem, że wymiana co ok pół roku? Czyli przy używaniu głównie zimą, można przyjąć raz na ~rok? Roczny abonament za urządzenie to $30-40. Popraw mnie jeżeli źle rozumuję :)
  • Odpowiedz
@meetom: no zgadza się, do tego pobór prądu bardzo niski
ja od połowy listopada zużyłem 25% filtru, oczyszczacz chodził przez 750h czyli miesiąc czasu był włączony (dużo też mnie nie było w domu) więc tak przy intensywnie użytkującej osobie, lub gdy cały czas ktoś jest w domu to mogło więcej tego filtru zejść
  • Odpowiedz
@trollasek: W jaki sposób następuje komunikacja? On się podpina do WiFi? Wyczytałem tylko, że jest apka na smartphone, ale myślałem, że to jakiś Bluetooth tylko.
  • Odpowiedz
@cebula_online: DHL. Przesyłka jest jeszcze w Chinach, ale już dzwonili w sprawie opłat celnych. Jestem ciekaw jakie opłaty wyjdą. Prosiłem o napisanie w deklaracji wartość 100 $, ale dali normalną czyli 137$. Procedura podobna jak w WER - potwierdzenie przelewu, screen z zamówienia oraz trzeba wysłać oświadczenie.
  • Odpowiedz