Wpis z mikrobloga

Jestem już 6 tydzień na cyklu kreatynowym, do tego redukcja na #lowcarb i na oko 170-200 gramów białka dziennie. Problem polega na tym, że ostatnio ciągle chce mi się sikać. Ostatniej nocy musiałem wstawać w nocy dwa razy, a rano miałem znowu pełen pęcherz. Czy nie jest to oznaka, że nerki są za bardzo obciążone? Trochę mnie to niepokoi, może powinienem już zakończyć cykl na krecie?
#mikrokoksy #zdrowie
  • 14
  • Odpowiedz
@Brofessor: generalnie nie pije samej wody, tylko herbaty i zioła, ale fakt, ostatnio staram się pić więcej płynów (chociaż tak naprawdę nie wiem po co). Chociaż przed snem nie pije nic, właśnie żeby w nocy nie wstawać.
  • Odpowiedz
@piwniczny_koks: Idz zrobic sobie badanie kreatyniny i moczu. Kazde z nich kosztuje pewnie ponizej 10pln. Trwa to chwile, a bedziesz mial konkretny wynik, do ktorego mozna sie odniesc.
Moim zdaniem masz za duzo bialka w diecie. Bialko wykorzystane w glukoneogenezie obciaza nerki.
  • Odpowiedz
@piwniczny_koks: moja wspolokatorka byla juz wiele razy na mnie obrażona, bo potrafilem w ciagu nocy iść 6 razy się odlać. W dni treningowe jakoś 4,5 litra wody idzie, w nietreningowe - 3. Co ciekawe, żadnej kreatyny nie biorę, chyba że z wołowiny którą ze 3 razy w tygodniu #!$%@?ę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale od niedługa zaczne, bo juz zamowilem, 3 miesiąc ćwiczeń już jakiś czas temu
  • Odpowiedz