Wpis z mikrobloga

Nie chcesz użerać się ze stulejarnością to nie rób z siebie atencyjnej dziwki, proste.
Podniecacie się tym, że wypisują do was stuleje i pałują do waszych pokażmord ale jak przychodzi stawić czoła hejterom to nagle mirko takie złe i niedobre. Jakbyście pustaki nie wiedziały, co tu się dzieje. Pasuje tu ten obrazek z wkładaniem kija w szprychy, ale nie chce mi się go przerabiać.

#takaprawda #logikarozowychpaskow #afera
  • 195
@MalinowaPanna: O fak. Wam to serio się nudzi XD Chciała to usunęła te konto i tyle. A Wy dalej swoje bo co chwila jakiś nowy post nt tego że usunęła konto XD
I jaka kurde afera? Ktoś tu widział jakąś aferę? Wyluzujcie i żyjcie swoim życiem. Jak będzie chciała to wróci a jak nie to nie i też będzie ok.
A przepisy, kubki czy inne świnie najwyżej będę wrzucać ja (
@zaqwer: @HetmanPolnyKoronny: nigdzie nie napisałam, że zachowywanie się jak #!$%@? stalker albo zbok jest normalne i uważam, ze takich debili powinno się kastrować dla bezpieczeństwa otoczenia, ale atencjuszowanie na mirko i potem dziwienie się, że zjeby zareagowały tak, jak to mają w zwyczaju? Serio?

@Invisible22: bolec jak mniemam? Chciała to usunęła, poprzedzając to jakimiś daremnymi wpisami o zgłaszaniu na policję xD I serio, jaka afera? Ślepy jesteś? Chcąc nie
@MalinowaPanna: I bardzo dobrze, że chce zgłaszać. Jest takie powiedzenie, że "ruszysz gówno a odpowiesz jak za człowieka". Dlatego skoro uznała, że należy zgłosić to należy i już. Po co drążyć?

No a co do afery to dla mnie dalej jej nie ma. Po prostu niektórym potrzebna jest maść i tyle. Albo może po prostu kilka lat więcej na zrozumienie i tyle. No offence. Nic osobistego. Takie mam po prostu zdanie.
@MalinowaPanna: Wysyłanie zdjęć penisów, groźby i propozycje erotyczne nie są jednak normalną i akceptowalną w społeczeństwie formą odpowiedzi na bycie zauważalną. I to nawet jeśli ktoś jest atencjuszem. Hannahala nie robiła niczego złego; jej aktywność nie wykraczała poza aktywność popularnych użytkowników płci męskiej. Nie polecam nikomu dodawać tutaj #pokazmorde i pisać zbyt wiele o prywatnych sprawach, ale też nie uważam, że dziewczyna jest sama sobie winna. Winne jest chamstwo użytkowników.