Wpis z mikrobloga

Nie chcesz użerać się ze stulejarnością to nie rób z siebie atencyjnej dziwki, proste.
Podniecacie się tym, że wypisują do was stuleje i pałują do waszych pokażmord ale jak przychodzi stawić czoła hejterom to nagle mirko takie złe i niedobre. Jakbyście pustaki nie wiedziały, co tu się dzieje. Pasuje tu ten obrazek z wkładaniem kija w szprychy, ale nie chce mi się go przerabiać.

#takaprawda #logikarozowychpaskow #afera
  • 195
Podniecacie się tym, że wypisują do was stuleje i pałują do waszych pokażmord


@MalinowaPanna: Jestem od 1 roku 11 mies. na Wykopie
A z tym pałowaniem do pokazmorde to zawsze myślałem że heheszki i z tymi nie obrzezańcami xD
Hanna miała większość spoko wpisy, można było się pośmiać z lochy i knura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie bardzo mnie obchodzi czy uznacie mnie za białorycerza, ale wypisywanie zboczonych rzeczy czy wysyłanie zdjęć penisa do obcych dziewczyn nie jest ani normalne, ani usprawiedliwione ich aktywnością na mirko.


@HetmanPolnyKoronny: Spójrz na to od drugiej strony. Jak facet nie chce mieć problemów to nie paraduje koło stadionu Widzewa w szaliku ŁKSu. Jak kobieta nie szuka szybkiej przygody (niekoniecznie z jej woli) ze śniadym księciem, to nie zakłada czerwonej, krótkiej kiecki