Wpis z mikrobloga

Nie chcesz użerać się ze stulejarnością to nie rób z siebie atencyjnej dziwki, proste.
Podniecacie się tym, że wypisują do was stuleje i pałują do waszych pokażmord ale jak przychodzi stawić czoła hejterom to nagle mirko takie złe i niedobre. Jakbyście pustaki nie wiedziały, co tu się dzieje. Pasuje tu ten obrazek z wkładaniem kija w szprychy, ale nie chce mi się go przerabiać.

#takaprawda #logikarozowychpaskow #afera
  • 195
  • Odpowiedz
@Croudflup: Oj stulejko choćbyś na głowie stawał to nie zmienisz nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Musiało Cię bardzo zaboleć, co napisałem że tak wariujesz i przelatujesz moją historię do 9 msc przed. Przyjmij na klatę swoje #!$%@? mistrzu i tyle.
  • Odpowiedz
@bones1909: Jak to twój 3 wpis od góry to co ja zrobię xD
Zacząłem wyciągać syf na Ciebie żebyś zobaczył co to znaczy wydawać osądy na podstawie zainteresowań i hobby jakie się ma, a każdy ma przeróżne. Zachowałes się jak śmieć najgorszy i zacząłeś mi wyciągać jakiś syf który koło mnie nigdy nawet nie stał, więc ja postanowiłem trochę pobrudzić buty w tym gównie w jakim siedzisz sięgając po twoje środki
  • Odpowiedz
@Croudflup: Aleś wyciągnął na mnie syf ( ͡° ͜ʖ ͡°) Że dorosły chłop po latach zaczął oglądać sentymentalną bajkę z dzieciństwa i zresztą już przestałem, bo to jednak nie dla mnie. Dojechałeś mnie gościu tak, że nie wiem jak się pozbierać.
Dobrze wiesz, że Cię stuleja uwiera a na mnie się wyżywasz.
  • Odpowiedz
@bones1909: jakby to powiedzieć, wytłumaczyć zawsze się możesz, ale czy to interesuje kogoś na kogo wydałeś osąd po jego jednym poście? Po takiej akcji jesteś zerem dla mnie i usprawiedliwianie się czyli upłaszczanie się przede mną traktuje z politowaniem i skinę Ci tylko głową "zbłądziłeś ale jednak nie chcę mieć z tobą nic wspólnego".
  • Odpowiedz
@bones1909: nie miałeś przez ostatnią godzinę tak samo jak ja nic lepszego do roboty jak odpowiadanie jakiemuś typowi, którego uważasz za cytuje przegrywa, stulejkę i życiowego nieudacznika. Chyba to o czymś świadczy no nie? Chyba o tym, że nie masz co ze swoim życiem robić tak samo jak twój adwersarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Croudflup: Miałem zły humor i od twojej pierwszej odpowiedzi do mnie zaczął się on poprawiać, jak widziałem co pisałeś, to też ciągnąłem temat. Dzięki temu kładę się spać z uśmiechem na twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bones1909: przykre że internetowe sprzeczki potrafią wywołać uśmiech na koniec dnia u ciebie.
Musisz mieć bardzo nudne i po prostu smutne dni jeśli tak się dzieje, że pod koniec dnia ktoś daje ci usmiech na dodatek ktoś, kto nazwał Cie nikim dla siebie.
masochista? przegryw? Kłamca? Wszystko po trochu na pewno. Siemaneczko.( ͡° ͜ʖ ͡°)( )
  • Odpowiedz
@MalinowaPanna: ja tam odkąd mam konto to ani razu nie wrzuciłam swojej mordy czy innej części ciała, a propozycje obciągania dostaję co kawałek. To już chyba jest nieodłączna część posiadania różowego paska pod awatarem, a nie kwestia tego czy się wrzuca mordę czy nie. A co do Hanny to kojarzę jak tylko wrzuciła swoje nowe włosy z zamazaną twarzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz