Wpis z mikrobloga

Nie chcesz użerać się ze stulejarnością to nie rób z siebie atencyjnej dziwki, proste.
Podniecacie się tym, że wypisują do was stuleje i pałują do waszych pokażmord ale jak przychodzi stawić czoła hejterom to nagle mirko takie złe i niedobre. Jakbyście pustaki nie wiedziały, co tu się dzieje. Pasuje tu ten obrazek z wkładaniem kija w szprychy, ale nie chce mi się go przerabiać.

#takaprawda #logikarozowychpaskow #afera
  • 195
  • Odpowiedz
@dziekuje: a co chcesz z tym zrobic, skoro nawolujesz do dzialania? Nie wiemy co anonimki pisaly do tego rozowego ktory usunal konto. Ona zagrozila skierowaniem sprawy na policje. Jesli to cos nosilo znamiona przestepstwa to git i niech sie ktos tym zajmie.
Ale mam wrazenie, ze raczej nic z tego nie bedzie, zarowno biorac pod uwage policje i "szkodliwosc spoleczna" jak i (w moim mniemaniu) zwykle straszenie konsekwencjami przez owa rozowa,
  • Odpowiedz
@dawidrayan: Ten cały wpis jest o niej i #afera. Jak twierdzi OPka "wrzucała jakieś darmene wpisy pod publiczkę aż w końcu szambo #!$%@?ło", bo stalki były już pewnie dawno. Zbyt charakterystyczna.
  • Odpowiedz
@idol89: To też troszkę przykre, że ludzie stalujką tutaj innych i szkalują za wszystko, no ale w sumie niektóre osoby zasługują na to. Mimo to ta cała Hanna zasługuje mniej niż parę innych które postępują jeszcze gorzej. Dla mnie jest jeden plus.. jest śmiesznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MalinowaPanna: Kurde, przegapiłam chyba dobrą #afera bo ją mam na czarno xD
Ja tam ją kojarzyłam tylko z wpisów o remoncie i nieustannym podkreślaniu, że dostała 60m mieszkanie od taty rolnika XDD
A poza tym była pod każdym wpisem zahaczającym o związki i małżeństwo i zbierała tam atencję od spierdoxów po komentarzach typu " JAK KOCHA TO KOCHA BEZ SLUBU, NA #!$%@? TO KOMU" XD
Po uświadomieniu, że nie wszyscy mają
  • Odpowiedz
@Shyvana: Focha rzuciła bo niby ktoś jej coś na PW napisał.
Zamiast go zablokować urządziła usuwanie konta pod publiczkę.
Cel osiągnęła - mówią o niej :)
Wróci niedługo i da dzieciakom jeszcze jedną szansę xD

Czyli zabawy znudzonych dzieci, które szukają uwagi w internecie.
  • Odpowiedz
@MalinowaPanna: Przeciez one to robia specjalnie. Niby nie chcą, ale pragna tego i dalej to robia. To tak jak z udawaniem ze nie chca seksu. Chwile poudaja ze nie ,a zaraz obciagaja druta. Dziwki zaklamane
  • Odpowiedz