Wpis z mikrobloga

Nie chcesz użerać się ze stulejarnością to nie rób z siebie atencyjnej dziwki, proste.
Podniecacie się tym, że wypisują do was stuleje i pałują do waszych pokażmord ale jak przychodzi stawić czoła hejterom to nagle mirko takie złe i niedobre. Jakbyście pustaki nie wiedziały, co tu się dzieje. Pasuje tu ten obrazek z wkładaniem kija w szprychy, ale nie chce mi się go przerabiać.

#takaprawda #logikarozowychpaskow #afera
  • 195
  • Odpowiedz
@MalinowaPanna: Właśnie takie #!$%@? umysłowe sprawia, że kobiety w egzotycznych krajach noszą burki. Jak wyjdziesz na miasto w sexownym stroju i podejdzie do Ciebie burak i powie:
-"Ej #!$%@?, ruchamy się? Widzę że niezła atencyjna sucza z ciebie."
-"Niet panie buraczku, naprawdę dziękuje za takom prpozycje hihi"
-"Tempa, #!$%@? dzida. Najpierw prowokuje, a teraz się miga, #!$%@? atencjuszka.

Wina oczywiście jest po twojej stronie, prawda?
  • Odpowiedz
Nie chcesz użerać się ze stulejarnością to nie rób z siebie atencyjnej dziwki, proste.

Podniecacie się tym, że wypisują do was stuleje i pałują do waszych pokażmord ale jak przychodzi stawić czoła hejterom to nagle mirko takie złe i niedobre. Jakbyście pustaki nie wiedziały, co tu się dzieje. Pasuje tu ten obrazek z wkładaniem kija w szprychy, ale nie chce mi się go przerabiać.


@MalinowaPanna: Czytam i myślę: "koleś ma rację,
  • Odpowiedz
@MalinowaPanna Czyli winna jest wrzucająca fotki dziewczyna, a nie stado stulejarzy i #!$%@? umysłowych, leży ją stalkuja i obrażają na wszystkie możliwe sposoby?

Porażająca logika, niemalże na tym samym poziomie, co obwinianie ofiary gwałtu, bo za krótką spódniczkę miała i późno do domu wracała.

Jakbyście pustaki nie wiedziały, co tu się dzieje.


Wszyscy wiemy, co tu się dzieje. Warto jednak z tym walczyć. Kiedyś na warszawskiej Pradze łatwo można było oklep wyłapać,
  • Odpowiedz
Zamiast zatrudniać nowego programistę to mogliby zatrudnić porządnego onkologa i #!$%@?ć stąd wszystkie różowe atencjuszki. Nie nadążam czarnolistować głupich małolat z borderem, depresją, aspergerem i niedobolcowaniem sromowym


@Trawker raczej powinni #!$%@? stulejarzy, karaczanow i innych piwnicznych rezydentów nocnej zmiany. Wtedy może normalny człowiek nie czułby się jak po wejściu na oddział zamknięty w psychiatryku.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Jak chcesz dyskutować, to może najpierw naucz się pisać. Potem wrzuć jakiś kontrargument i możemy zacząć. Tego typu rzeczy już uczono w gimnazjum, ale chyba spałeś na tej lekcji.
  • Odpowiedz
@dziekuje: ale mi pojechales, chyle czola przed sila argumentacji. Ktorej czesci mojej wypowiedzi nie zrozumiales, skoro twierdzisz ze nie potrafie pisac?
Tej ze przenoszenie wirtualnosc wykopu, na rzeczywisty grunt to glupota? Tej o anonimowych #!$%@?, ktorych wysyp zbiegl sie z feriami? Czy tej o mialkosci takiego porownania?
Ale spoko wrzuc jeszcze cos o gimnazjum, spaniu na lekcji itd... skoro masz dzieki temu poczuc sie lepiej i dowartosciowac.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze:
Ahh te emocje, ochłoń Panie, bo ja na prawdę chciałem normalnie porozmawiać. Tekst który tak chaotycznie napisałeś można było interpretować w różnoraki sposób, a ja to odebrałem jako atak w moją stronę.

Wykop nie jest wirtualny, tworzą go tacy sami ludzie jak Ty, a on jest jedynie narzędziem. Za rzeczy które tu robisz, piszesz możesz być rozliczony. Wyzywanie, groźby i inne rzeczy które można za pomocą tego narzędzia pisać są
  • Odpowiedz