Wpis z mikrobloga

Bonzo totalnie odleciał po przeterminowanych harnasiach i smażonych śledziach. Mówi, że policjant na komendzie włączył "Pluję na was totalnie" i zrobił sobie zdjęcie z Uszatkiem xDDDD Policjant jest takim fanowem, że nawet zauważył wielką noworoczną przemianę naszego kierownika.

(3:05) [Policjant] powiedział "ja Pana znam". Ja mówię "skąd?". [Policjant:] "aaa, Pan w internecie tam, tam robi". Ja mówię "no jestem znanym jutuberem właśnie". No i włączył klip "Pluję na was totalnie", zadowolony. Na chwilę pogadałem z tym policjantem, który sprawę wziął, na chwilkę, właśnie. Zrobił ze mną zdjęcie, no i tak powiedział mi: "Panie Mateuszu, Pan nie musi się Pan martwić, tylko ta osoba, która udostępniła Pana numer bez wiedzy".

(5:25) Ten pan policjant powiedział "właśnie zwróciłem uwagę, że Pan się po Nowym Roku zmienił". Mówię: "tak, trzeba zmienić się, bo to nie ma sensu ciągnięcie to samo, tylko trzeba się zmienić". No i "gratulacje" powiedział ten pan policjant, że "Pan ma swój honor, no i wiadomo, Pan nie będzie się tutaj prowokować tego".


#bonzo #klejnotmopsu
mudkipz - Bonzo totalnie odleciał po przeterminowanych harnasiach i smażonych śledzia...
  • 6