Wpis z mikrobloga

@noitakto Czeska policja jest ogólnie uczulona na rejestrację PL.

Jak będą chcieli się #!$%@?. To Ci sprawdzą zużycie foli na wyświetlaczu na telefonie.

Oni a slowacy to #!$%@? jeśli chodzi o sprawdzanie Polaków.
@noitakto W sumie dziś już nie jest jak kiedyś. Kiedyś jak widzieli rejestrację PL to ślinka zaczynała cieknac po brodzie. Ostatnio jechalem do zakopca przez czechy i Słowację. Nie spotkałem zadnego radiowozu. Więc to chyba loteria.

Co nie zmienia faktu że większość czasu jezdzi sie po osniezonych górach. Jak jechalem na sylwestra to miałem strach jeździć przy nowych oponach i kminilem nad łańcuchami.
@sorhu: nawet nie wiedziałem, że takie słowo mamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tego co widzę "jeździj" już jest dopuszczalne na granicy normy a "jeźdź" praktycznie nieużywane, tak że szybko je wyprze
@Qontrol: no ja jadę do Włoch, więc raczej jakimiś tranzytowymi drogami. Jak ostatnio tak jechałem, to drogi były w porządku. Ale nie wiem, jak tam właśnie sprawy się mają z pepicką policją, a mój bieżnik jak przed chwilą zmierzyłem to te ich 4mm to tak z biedą wyciąga. W Polsce jak jeżdżę od 20 lat autem to nigdy mi się nie zdarzyło, żeby się policja interesowała moim bieżnikiem. Nie wiem jak