Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mirasy. W sumie to za wiele nie mam do powiedzenia. Chcialbym tylko powiedzieć, że jestem z różowym już ~7 lat. Od ponad 8 miesięcy nie uprawialismy seksu. Nie dlatego ze ma bolca, tylko dlatego że jest to typ człowieka, którego wszystko boli, nie miała za dużych chęci na to nawet jak nie brała tabletek, teraz jak bierze to już jest w ogóle tragedia. Rozmawiałem z nią o tym nie raz, nie wstydze się rozmowy, jednak ona w ogóle nic nie daje. Dotykać, w sensie pieścić mnie też już przestała. Nie czułem jej dotyku już tak z miesiąc, wiec tragedii nie robie... ona sama oczywiście ochoty nigdy nie ma, nawet jak zrobi sie klimat, też nie. Walkowalem już wszystko, i tak nic nie wychodzi. Ale ja nie o tym. Chciałem powiedzieć że ona oczywiście jest twardą kobietą, więc może dlatego tego nie potrzebuję, ale ja odchodzę. Jesteśmy w miare młodzi, ludzie przed 30stka, więc nie ma na co czekać, trzeba iść dalej i ruchac, bo tak tak, do tego tylko sie nadajemy... : )

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 112
  • Odpowiedz
  • 59
@AnonimoweMirkoWyznania dobrze zrozumiałam - zakończyłeś 7 LETNI związek z powodu braku seksu? nie mogliście po prostu spróbować rozwiązać tego problemu? 'trzeba iść dalej i ruchać' - ja #!$%@?, co za zezwierzęcenie
  • Odpowiedz
Chciałem powiedzieć że ona oczywiście jest twardą kobietą, więc może dlatego tego nie potrzebuję, ale ja odchodzę.


@AnonimoweMirkoWyznania: No to sobie wybrałeś powód rodem z gimbazjum...A o czymś takim jak obniżone libido kiedy się bierze niedopasowane tabletki anty kolega słyszał? Czy może kolega już dawno znalazł sobie pieroga na boku i udaje, że odchodzi bo dziewczyna mu nie chce dać tego czego on strasznie potrzebuje i to przysłania mu multum innych
  • Odpowiedz
OP: @Yssuna: nie, nie słyszałem. Wy, różowe probujecie być madrzejsze na siłę od innych. Sama to udowadniasz. Odchodzę bo nie chciała dawać i tyle... weź się człowieku...

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • Odpowiedz
OP: @asirak: dobrze zrozumialas. To nie jest tak, że to wina miesięcy bez seksu. Tylko nawet jak on był, to był beznadziejny, bo ją oczywiście wszystko boli, mimo to bylo nam dobrze. Ale kiedy przestałem błagać żeby choć trochę sie mną zainteresowała, to się nie interesuję już w ogóle, choć nie jest tak że nam sie nie układa. Po prostu ja już tak dłużej nie moge, a wiem ze ten
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Odchodź, nawet to i lepiej, niech dziewczyna sobie znajdzie kogoś bardziej wartościowego, kto ma chociaż minimalne pojęcie o życiu i takich sprawach :P

LubieżnyKat: W takie związki wchodzą dzieciaki, a nie wartościowi faceci ;) A skoro wielokrotnie się o tym przekonałaś to najwidoczniej trafiałaś na takich, bo ja w swoim życiu poznałam wielu facetów i ani jednego, który by miał w głowie taką papkę ;)
  • Odpowiedz