Wpis z mikrobloga

Jakie słuchawki zamknięte polecicie tak do 60 zł? Myślę nad sony mdr-zx110 (nowe, gwarancja,wiem że dobrze tłumią i nieźle wyglądają), sennheiser hd201 (nowe, gwarancja. dużo forum je poleca) lub superlux hd 661 (solidna marka, ale w tej cenie tylko używki). Zależy mi na dobrej izolacji otoczenia i dźwięku jako takiego do filmów scfi, dobrze by były w miarę mobilne (tj nie za wielkie). Miałem wcześniej modele takie jak Superlux hd 681 evo (świetne, ale słaba izolacja+ duży rozmiar) shp2500 (w ogóle mi się nie spodobały, już lepsze chinczyki z bazaru) Brainwvaz delta (żadne cuda dźwiękowe, do tego padły szybciej niż oczekiwałem.) Znacie inne modele w tej cenie? Sorry za ścianę tekstu ale na komórce słabo pisać #pytanie #sluchawki #cowybrac
  • 7
  • Odpowiedz
@FarGO: za 60 zł to może ktoś Ci ucho upier***, a nie znajdziesz słuchawki z dobrym dźwiękiem do filmów Si-Fi... Chyba, że nie chodzi Ci o THX....
  • Odpowiedz
@FarGO tłumienie super, wygodne w opór, sporo amelinium w nich, kabel długi i solidny, jack złoty i przejściówka na 6,3 mm , podziałka na regulacji ogólnie polecam, ja dałem mniej, bo chyba 129 ale warto w opór
  • Odpowiedz