Wpis z mikrobloga

@Lumpart: @Lumpart: Bo kupuja w bundlach zarowno od producenta jak i od firm trzecich zajmujacych sie kupowaniem bezposrednio od producenta. Na stronach gmg nie ma zadnych kradzionych kluczy.
Wydaje mi sie ze nie bardzow iesz o czym mowisz bo mylisz bazary z g2a/kinguin gdzie sprzedaja swoje klucze prywatne osoby i tam faktycznie nie ma pewnosci skad te klucze sa ze stronami typu gmg dziennie ma takiej mozliwosci.
  • Odpowiedz
@dob3k: Czytałeś w ogóle linki które przykeiłem?

We control all digital and the codes, and because we decided not to sell Keys to GMG, it came as a surprise that they are doing a special promo without buying keys from us. We have reached out to ask for the source of they keys, but up until now there was no response. They might sell nVidia keys (which are not to be
  • Odpowiedz
@Lumpart: Czytalem przed skomentowaniem ale zastanawiam sie czy TY czytales przed wklejeniem czy starczylo Ci czasu tylko na naglowki.
Sprawa z cd projekt polegala na tym o czym pisalem wyzej - GMG mialo klucze od posrednika, a nie bezposrednio od producenta. Samo GMG pisalo ze czasem kupuje klucze u producenta bezposrednio, a czasem u posrednikow i za kazdym razem informuje skad pochodza zakupione klucze. Nie ma slowa, nawet jednego o jakimkolwiek
  • Odpowiedz
@Lumpart: https://www.pcgamesn.com/the-witcher-3-wild-hunt/green-man-gamings-discounted-witcher-3-codes-are-legitimate-says-ceo

As you know, we have official and direct relationships with a range of publishers, developers and distributors. Some publishers send us keys directly. Some publishers use distributors to send out their keys, and so we work with the distributor to get keys. Where we don't have a direct relationship, we have always taken care to responsibly source keys from range of outlets. Most retailers and businesses operate in this
  • Odpowiedz
@dob3k: Wygląda na to, że niesłusznie włożyłem ich do jednego worka z G2A i innymi ale wciąż nie widzę by przedstawili tam jakieś dowody na to co mówią, nie ma też nigdzie sprostowania od CDPR.
Skąd GMG ma pewność, że klucze od pośrednika są legitne?
  • Odpowiedz
skąd GMG ma pewność, że klucze od pośrednika są legitne?


@Lumpart: Bo uzywaja pewnych posrednikow. W przypadku wiedzmina kupowali je od posrednikow ktrzy mieli umowe z cd projektem.

we reached out to third parties and retailers that were approved by CDPR, to legitimately pass these keys onto our customers.
  • Odpowiedz
kupic zajebistego pcta i konsole


@Gomezo213: Tak też zrobiłem, cisnę z głąbów po obydwu stronach.
Co nie zmienia faktu, że bez porównania więcej debili jest po stronie pcmr.
  • Odpowiedz