Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? Mirki

Byłem ostatnio na balu i to co się #!$%@?ło. Problemem była moja partnerka która miała na mnie #!$%@?, co oczywiście nie przeszkodziło jej w późniejszych pretensjach, że się nie z nią nie bawiłem. No #!$%@? ciężko jak zostawiła mnie po godzinie i później chodziliśmy robić wspólne zdjęcia do lustra i czasem podbiła żeby mnie #!$%@?ć za gadanie z jej koleżankami xD. Typowa #logikarozowychpaskow Ja przez pierwsze 2 godziny siedziałem praktycznie nic nie mówiąc, myślałem, że ewakuuję się jeszcze za nim się rozkręci na dobre, ale później więcej wódki dodały wszystkim animuszu i wyszedłem z sali jako ostatni, ogólnie ludzie podchodzili i żegnali się ze mną chcąc numer telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Całą noc ktoś tam podbijał do mnie pytając się gdzie jest partnerka na co odpowiadałem, że nie wiem i nie za bardzo mnie to obchodzi jesteśmy tylko znajomymi i zazwyczaj kończyło się długą rozmową i wspólnym piciem wódki, czasem tańcem jak to była różowa. Nie przeszkodziło jej to oczywiście rano mnie #!$%@?ć, że z nią nie zatańczyłem ani razu, ale za to z koleżankami już tak. Pożaliła się też swojej mamie przy mnie co mama skwitowała tylko, że bardzo dobrze wyglądałem. Ból jej dupy był ogromny xD Cały ranek była dla mnie chamska co ja zlewałem bo miałem zbyt fajny humor, zauważył to też jej współlokator i zwrócił jej uwagę.

Teraz pytanie do was bo to moja pierwsza tego typu impreza. Czy zrobiłem coś źle? Niby to jej bal więc powinienem jakoś tam się ogarniać z nią, ale za bardzo się cenię żeby latać za księżniczką która nagle wstaje i mówi przy wszystkich "Ty sobie tu siedź, a ja idę do znajomych i nie wiem kiedy wrócę." W samochodzie usłyszałem, że raz na 3 godziny będziemy się widzieć, odpowiedziałem tylko, że sobie poradzę bez niej na co się oburzyła z koleżanką. Co miałem za nią latać po takich tekstach? xD Było bardzo fajnie dużo wspomnień i anegdotek których tu nie będę przytaczał.

#logikaniebieskichpaskow
  • 29
@Kiedys_Mialem_Fejm: trochę mało kluczowych informacji

1 - jeżeli byłeś tylko kolegą do towarzystwa na balu a ona nie wykazywała inicjatywy - ok
2 - jeżeli to Ty ją zaprosiłeś a ona nie wykazała inicjatywy - ok
3 - jeżeli poszliście na bal, proponowałeś jej taniec, cokolwiek, ale nie chciała więc znalazłeś sobie towarzystwo - ok
4 - jeżeli poszliście tam jako para to mogła oczekiwać, że będziesz bardziej o nią zabiegał
@Arachnofob:

Nie widziałem żadnych oznak zainteresowania mną, więc też ich nie wykazywałem. Mamy jakieś zdjęcia jak się przytulamy albo całuje mnie w policzek, ale to było tylko na zdjęciach. Raz się przyczepiła bo gadałem z jej wolną koleżanką i chciała zrobić imbę ale została zlana. Gdyby nie jej pyskówki i zachowanie na początku ja też inaczej bym się zachował.

Postaw się w mojej sytuacji. Idziesz do 40 obcych ludzi którzy się
@heheszkitroche: A czemu zmyślona? Całe życie byłem zakompleksioną pipą i pewnie ze 2 lata temu załamałbym się i siedział w kącie. Albo miałbym moralniaka przez pół roku i zastanawiał się co ze mną nie tak. Ale zostałem już tyle razy zlany i wykorzystany nawet przez przyjaciół, że nie robią na mnie takie rzeczy wrażenia. Znam swoją wartość i nie będzie nikt mi nic wmawiał, że robię źle jak robię dobrze i