Wpis z mikrobloga

Witam mirki mam pytanie

Mam kilka pewnych produktow na ktore mysle ze bedzie spory popyt

Chcialbym otworzyc jakis prosty ecommerce , po prostu stronke gdzie klient moglby nabyc moje przedmioty

Niezbyt jestem ogarniety into #webdev #ecommerce #biznes

Czy ktos ma jakies sugestie w jaki sposob to rozwiazac?

Na pewno istnieje pol gotowy sposob taki ze nawet laik sobie poradzi.

Do tego jakis kurs promowania i pozycjonowania stronki dobry?

Nawet nie chodzi o to by projekt od poczatku zaczal zarabiac ale po prostu czysto edukacyjnie fajnie bedzie wiedziec jak to zrobic , tak na przyszlosc.

Pozdrawiam Mireczki , sorry ze sie rozpisalem

#pytanie #pytaniedoeksperta #januszebiznesu
  • 14
@NieUsune: Oczywiscie nie mam pojecia czy produkt sie w ogole sprzeda i jestem biednym studenciakiem. W innym wypadku nie kombinowalbym jak kon pod gore tylko szukal specjalisty
@Melcma: poszukam jakiegos kursu na ten temat na udey i troche sie pobawie w to jutro , moze nawet postawie to na dniach

nawet jak sie nie sprzeda nic a nic to zawsze bedzie jakis nowy exp
@fl17 mozesz myslec ze to ultra pesymistyczne ale mam zla wiadomosc - nie poradzisz sobie ;) nawet w 3 procentach nie zdajesz sobie sprawy ile jest kwestii detali w stworzeniu sklepu nawet na gotowych rozwiazaniach. Z sama konfiguracja serwera bys sobie nie poradzil. To nie jest tak ze czytasz tutorial klepiesz to samo i wszystko hula. Jest odwrotnie. Co chwile cos nie dziala. Pewnie nawet nie wiedzialbys gdzie do logow zajrzec. Jak
Na początek idealnym rozwiązaniem będzie sklep jako usługa np. Redcart albo shoper, miesięcznie zapłacisz poniżej 60 zł i będziesz miał z głowy sprawy techniczne, hosting itp. Wystarczy skonfigurować sklep ze standardowym szablonem i możesz sprawdzać swój pomysł przy minimalnym nakładzie. Zaoszczędzony czas i pieniądze przeznacz na najważniejszą rzecz - seo i marketing
@fl17: Jeśli coś dla laika, to my polecamy oczywiście tak jak przedmówcy, SaaS ( ͡º ͜ʖ͡º) Za płatność abonamentu otrzymujesz pełne narzędzie do sprzedaży. Sam skonfigurujesz sklep internetowy, zintegrujesz go z niezbędnymi systemami i wykreujesz grafikę. W razie pytań do dyspozycji jest Obsługa Klienta. Najlepiej załóż sobie sklepy testowe na różnych platformach. My oczywiście się polecamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możesz napisać