Wpis z mikrobloga

@yipawka: Byłem ostatnio na urodzinach kolegi i była tam też moja była, przytuliłem na powitanie i chciałem coś zagadać ale i tak się do mnie nie odzywała i szybko wyszła z imprezy z suchym podaniem mi ręki na koniec. Wyglądała na mocno zdenerwowaną, też nie wiem co myśleć. Chociaż temat ogólnie zlewam, ciekawi mnie co się wydarzyło w jej głowie, albo czy ja coś złego powiedziałem (siedzieliśmy niedaleko siebie, nie gadaliśmy
@yipawka: skoro Cię to dręczy to zadzwoń do niego albo spotkajcie sie i porozmawiajcie o was ze było spoko fajnie nie chcesz pamiętać złego zakończenia tylko te dobre momenty, przeproście sie i elo chyba ze chcesz cos więcej to zapytaj go o to
Kurde jakie to wszystko jest proste można rozmawiać z innymi ludźmi i rozwiązywać swoje problemy i niedopowoedzenia zamiast marnować czas na zastanawianie sie w nieskończoność
@Shatter: Jasne. Chyba skarpetki. W ciągu roku może Ci się wydawać że się zmieniłeś, dalej jesteś taki sam. Po prostu mogą Ci się zmienić gusta, może przyzwyczajenia, ale zachowania nie zmienisz. Na to potrzeba lat starań a nie roku. Jeśli myślisz w dany sposób to i tak będziesz myśleć w dany sposób, za rok, nawet za dwa.
@Shatter: Może coś co robiłeś wpływało na Ciebie w taki sposób ze się tak zachowywałeś. Nie wiem, nie znam Cie - nie oceniam. Oceniam za to ludzkość ogólnie pojętą i z reguły u ludzi przez rok jedyne co się zmienia to wiek +1.