Wpis z mikrobloga

Racja Gorsag. Admini powinni wywnioskować co było przyczyną i w przyszłości nie pozwalać na popełnianie tych samych błędów. Nie wydaje wam się, ze skoro nie było zakładki "Czasopisma"... to nie powinno się wstawiać linków do ich ściągnięcia??
@ojTamoOjTam: Wydaje mi się, że skoro do wszystkiego była kategoria - a do tego nie - to nie powinno czasopism być. Z drugiej jednak strony to na prawdę mogło być o cokolwiek lub o wszystko :/ . Być może trzeba opracować nowy system katalogowania online, taki jakiś nietypowy, żeby to nie świeciło w oczy "możesz ściągnąć co chcesz". Może system poleceń, może coś zakamuflowanego, może katalog w formie plików z linkami
poczekamy zobaczymy nie ma co gdybać , ciekawe czy namierzyli Adminów ? Ale fakt faktem jest ,że jak ktoś z zewnątrz pisze aby usunąć materiał bo jest nielegalny , powinni to dla picu usunąć .
stron z gazetami jest w mnóstwo dodatkowo z oprogramowaniem i cala reszta i te działają od lat - niestety jakość książek jest zazwyczaj zatrważająca - jakby Mistefo miał 100 braci (ponawiam pytanie czy ludzie udostępniający mogą mieć jakieś problemy?????)
a może tak jak na http://czepi.pl gdzie najpierw trzeba napisać do administratora aby uzyskać dostęp do plików a ponadto każdą pobraną książkę skomentować aby uniknąć chomikowania na zapas albo chęci wrzucania na inne portale częstokroć dla własnego zysku... myślę, że to uczciwe zagranie zwłaszcza, że znajdują się tam pozycje specjalnie przygotowane pod tę stronę
@waldemarp:
Konto Gmail ma tylko 15 gibonów pojemności, to się szybko zapełni. Ja przy swoich 51 wrzutkach mam 600 MB na mega zajęte.

Też mnie to ciekawi czy nic nie będzie dla uploaderów; tak myślę czy nie pokasować plików z hostingów, gdzie wrzucałem ze swojego konta.

Trzeba brać przykład z exsite - stoi tyle lat i nie ma problemu