Wpis z mikrobloga

@sew: Wg mnie - lepiej dla dziecka jeśli rodzice rozstaną się w zgodzie i stworzą mu dobre dzieciństwo osobno, ale bez dramatów, niż wspólnie ale w atmosferze ciągłych kłótni i jadu. Chyba lepiej dla młodego że się rozwiedliście. Głowa do góry chłopie - nowe, lepsze życie przed Tobą! Tylko nie zaniedbaj kontaktów z młodym a będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@ricz008: Nie no jasne, oczywiście, że to będzie tylko i wyłącznie twoja wina. Powinieneś ją wtedy jeszcze przeprosić, pocałować w rączkę i powiedzieć jej, że jej nowy bolec na pewno jest lepszy od ciebie i sam na to zasłużyłeś. Powodzenia w życiu.
  • Odpowiedz
dopiero masz prawo rozmawiać z kimś tak mądrym jak ja. Nie te loty.


@ricz008: Posiadasz poziom ignorancji na tyle duży, by z góry osądzić każdą sytuację, że wina jest zawsze obustronna i piszesz mi tu o jakimś poziomie, i mądrości xD Ludziom może z dnia na dzień #!$%@?ć coś i nagle się wszystko wywróci do góry nogami, no oczywiście wina tej drugiej osoby, że tego nie wywróżyła w tarocie ani nie
  • Odpowiedz
@sew: stary, trochę nie ogarniam. Mówisz że to było 9 wspaniałych lat, jesteś "bardzo dogadany" z ex, nawet teraz z nią na wódkę poszedłeś - czyli rozumiem że rozstaliście się jak przyjaciele, bo z byle kim się nie pije. To wytłumacz mi proszę Ciebie, oświeć mnie - żebym może uniknął takich błędów/problemów w przyszłości - co #!$%@? i gdzie poszło nie tak? Skąd ten bolec na boku, bo tutaj niby się
  • Odpowiedz
stary, trochę nie ogarniam. Mówisz że to było 9 wspaniałych lat, jesteś "bardzo dogadany" z ex, nawet teraz z nią na wódkę poszedłeś - czyli rozumiem że rozstaliście się jak przyjaciele, bo z byle kim się nie pije. To wytłumacz mi proszę Ciebie, oświeć mnie - żebym może uniknął takich błędów/problemów w przyszłości - co #!$%@? i gdzie poszło nie tak? Skąd ten bolec na boku, bo tutaj niby się dogadujecie, na
  • Odpowiedz