Wpis z mikrobloga

@sew: ale te wykopki to dno, człowiek się napije z żalu z rana albo pije przez noc a oni wydadzą wyrok, że alkoholik i zmarnowałeś jej tyle lat xD Wtf #!$%@?
  • Odpowiedz
@sew:

bolec na boku

bez orzekania o winie


Ja pierniczę...
Ludzie, zamknijcie już te mordy i nie wypominajcie mu tego, że chłop raz na pół roku się napił z radości. Bo to, co wyżej zacytowałem, to jest naprawdę przegięcie, dałeś się wybolcować bardziej niż ona innemu. Pomyśl, czy jakbyś ty posuwał swoją sąsiadkę, to też byłoby bez orzekania o winie.
  • Odpowiedz
@Tosca303: ja też nieogarniam - nie dała szansy aby to zbudować na nowo. Co zrobisz takie zycie. Ja jestem już pogodzony z losem-dziecka żal
  • Odpowiedz
mam za sobą wspaniałe 9 lat, że kochałem tą kobietę ponad wszystko..Że nie chciałem tego ale Ona zdecydowała inaczej.

bolec na boku

A poważnie to właśnie poszliśmy z ex na wódę


@sew: "kochałem tą kobietę ponad wszystko..Że nie chciałem tego ale Ona zdecydowała inaczej." i ty z nią idziesz teraz na wódkę?
  • Odpowiedz
ja też nieogarniam - nie dała szansy aby to zbudować na nowo. Co zrobisz takie zycie. Ja jestem już pogodzony z losem-dziecka żal


@sew: I ty godząc się na to chcesz z nią chlać wódkę? Jeszcze rozumiem, jakbyś chciał pić tę wódkę, żeby ją jakoś odzyskać; nie rozumiem co ty robisz.
  • Odpowiedz