Wpis z mikrobloga

@Cripex: czy ja wiem? Nie przesadzajmy. Zespołowi projektantów wyszło to bardzo zgrabnie. Nie wszystkie samochody przerabiane na kombii wychodzą, ale tutaj wyszło to dobrze (choć trzeba przyznać, że "tył" panamery był wręcz stworzony do tego, żeby go trochę przedłużyć i sprzedawać jako kombiak).
@MaddoxX1911: dobra - pierwsza panamera z czasem wyładniała (i miała duży plus za niektóre wersje), ale obecna od początku wygląda nieźle (może trzeba się było przyzwyczaić do
Pobierz eaxene - @Cripex: czy ja wiem? Nie przesadzajmy. Zespołowi projektantów wyszło to bar...
źródło: comment_TLOVryFgxxe0CqzkZZTtpDrdgK6NRwbf.jpg
@eaxene: Daleki jestem od nabijania się z Porsche, ale firma powinna zachować swój charakter, tworząc kombiaka robi to tylko by dopasować się do rynku, a przez to zlewa się z resztą marek.
ale firma powinna zachować swój charakter, tworząc kombiaka robi to tylko by dopasować się do rynku, a przez to zlewa się z resztą marek.


@Immun: póki co wyniki finansowe (i wchodzenie przez inne marki w praktycznie te same nisze co porsche) wskazują, że nie niszczą legendy, a przy tym zaczęli zarabiać naprawdę gargantuiczne ilości kasy.