Wpis z mikrobloga

Potrzebuję telewizor do #konsole, budżet 2500 CBL z ewentualną tendencją do naciągania. 4K niekoniecznie, przekątna 48-50 cali i najważniejsze kryterium to input lag. Napaliłem się na Sony KDL 48w705c, ale są tylko z wystawki. Wczoraj się kilka pojawiło i zanim z roboty wróciłem rozeszły się jak świeże bułeczki :(. Kilka podobnych Sony sprawdzałem, ale też tylko wystawki. Na czym gracie i co polecacie?
#telewizory #ps4 #xboxone
  • 14
@Brant: wiem o co ci chodzilo, ale jak jezdzisz po stacjonarnych sklepach to tam zawsze tak jest. 2 sztuki na model i reszta z ekspozycji bo typki maja dodatkowy bonus jak wcisnal go :P na ceneo sporo jest nowych modeli

Co do input laga to rzeczywiscie jest super, ale gralem u znajomych na roznych matrycach, markach TV i jakos duzej roznicy raczej nie ma. Jesli nie bedzie to TV sprzed 5
@Uparciuch: Całkiem nieźle wygląda. Jako #consolepeasant 60Hz mi pasuje. Matryca ponoć daje dobre konstrasty więc trafia póki co na czołówkę listy ;)

@NeonowyDemon: Jakoś nie jestem do tego przekonany. Masz może coś takiego? Jak z ostrością obrazu i oglądaniem w dzień(da się w ogóle? :)
@Brant: człowieku projektor to był jeden z moich lepszych zakupów. Nie wyobrażam sobie kupna telewizora jak jeszcze mieszkałam z rodzicami to miałam s pokoju 60 cali i wtedy było wow, a projektor ? Wow x100 kupiłam używany taki nie najgorszy pochodził dwa lata teraz ma dużo zablokowanych lusterek no ale był używany. No i co do twoich pytań ostrość obrazu zależy od natywnej rozdzielczości im wyżej tym lepiej i kontrast też