Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Na co lepiej wydać 120 tys.?

1) Na budowę domu, którego nam aktualnie brakuje i chcielibyśmy nie musieć wynajmować. Żeby dziecko miało swój pokój. Żeby mieć gdzie mieszkać i zacząć zajmować się innymi celami.

2) Na rozwód z żoną, z którą od miesięcy nie śpię w jednym łóżku. Dla której wspólne spędzenie czasu to #!$%@? jej. Która patrzy na mnie z góry. Której już się zdarzyło rzucić na mnie z rękami, a ostatnio do krwi poharatała twarz. Która coraz częściej mówi: że jestem #!$%@?, żebym #!$%@?ł, że jestem #!$%@?... i to z błahych powodów (np. jak zwróciłem uwagę, że rozmawia przez telefon, a ja mam paczki i muszę dziecko jeszcze nosić). Która przez ostatnie 1,5h słownie "d-w-a" razy zainicjowała seks. Która na co dzień jest wzorową mamą i żoną, której nikt nic nie zarzuci, ale taki obraz jest tylko dla innych. Która jest pretensjonalna. Manipuluje. Która śmieje mi się w twarz gdy mówię o moich uczuciach i traktuje mnie jak jej matka ojca.
A to tylko część jej zalet...

P.S. W przypadku opcji 1. to planuję wziąć kredyt.

#zwiazki #budowa #nieruchomosci #zalesie #seks #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 108
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

1. Poważna rozmowa z różową
2. Rozmowy z mediatorem
3. Decyzja co dalej
4. Jak nie rozwód, to dom
5. Jak rozwód, to żaden dom tylko wyprowadzka i stanięcie na nogi. Zbudowanie ponownie stabilnej sytuacji pod zakup lub budowę czegoś.

Budowanie domu, który miałby wejść w skład majątku wspólnego, a potem dzielenie tego w trakcie ewentualnego rozwodu to byłby 0% brain power move xD
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Jaki negocjator, jakie mediacje chłopie. Jak już dochodzi do rękoczynów i obrażania to tam nie ma co zbierać. Jak mąż #!$%@? żonę to też proponujesz mediacje, czy jednak wezwanie policji i zakaż zbliżania się? xD

@mirko_anonim Rozwód od razu - najlepiej to poczekaj aż znowu cię zaatakuje, wezwij psiarskich żeby ją zabrali na 14 dni z chaty i wtedy z tą podkładką idziesz do prawnika po rozwód z jej winy.
PfefferWerfer - @Iskaryota: Jaki negocjator, jakie mediacje chłopie. Jak już dochodzi...

źródło: FREE_840

Pobierz
  • Odpowiedz
@Iskaryota: tu rozmowa nic nie zmieni,żaden psycholog czy terapia. Co najwyżej będą udawać miesiąc, dwa, może rok i przeciągać wymiar kary. Jedyne co by mogło coś zmienić to jakby op wyglądał jak grecki bóg i żona by widziała, że w towarzystwie, sklepie, gdzieś tam inne baby wykazują dużo zainteresowania, flirtują, uprawiają gody, przeczesują włosy, chodzą w kółko próbując zwrócić na siebie uwagę, "przypadkowo" szukają kontaktu fizycznego, no i robią te wszystkie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie ma atmosfery, nie ma zegzu, jedno się z drugim wiąże.
Nie da rady się z różową dogadać na jakiejś przyjaznej stopie? Coś razem robić fajnego?
Wtedy wszystko się naprawi.
Sperdolić związek i relacje jest łatwo, a później życie paczworkowe.
Nieruchomość zamiast najmu zawsze na plus, ale najpierw decyzja co do związku.
Kasa już jest we wspólnocie małżeńskiej, więc i tak już jest majątkiem wspólnym.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Najglupsze pytanie ever. Rozwódź się teraz. Pobudujecie dom, będzie podzielony na pół i kłótnia jak stąd na Jowisz. Jak ostatecznie się nie dogadacie, to będziesz mual 50% domu, w którym nie możesz mieszkać i ktorego nie sprzedasz, a jak już to za ułamek wartości. Jeszcze kredyt na klatę chcesz brać. Jak to nie jest zarzutka, toś jest zwyczajny debil, że się zastanawiasz nad taką opcją.
  • Odpowiedz