Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #takaprawda #takaprawda #medycyna
Tydzień temu, boli mnie ząb, niedziela...żadnych dentystów. Akurat na spotkaniu rodzinnym. Wziąłem jakiś tam Apap od babci. Nie działa, znieczulam się zimną wodą z kranu, przymrożone nerwy nie dają o sobie znać przez kilka następnych minut. Czas wracać, myślę, że odlatuję z bólu. Biegiem do domu, mam tam Ibuprom Max Sprint. Jeden, 20 minut..#!$%@?, drugi, trzeci. Próbuję zasnąć, nie da się... minęło 1,5h męczarni, nic nie działa. Czwarty, piąty... kierunek apteka. Szybkie przepytanie farmaceutki. Ohooo... jakiś Meloxicamum do wsmarowania w zęba. Bierę... myślę, że nie pomoże, widzę na półce Antidol15.
W domu wsmarowuje ten cały Mel, dupa...40 minut, 60 minut. Nie działa. Chodzę już prawie po ścianach, biorę ten cały Antidol15 w 2 tabletkach i szok...10 minut, ból zniknął całkowicie. Pojawił się natomiast następny problem, senność. Ucieszony, kładę się spać... tylko śpię, a nie śpię. Jakbym się unosił po za ciałem, mam wszystko w dupie, zaciesz całkowity. Nie ma żadnych halucynacji, po prostu pełna wyjebka na wszystko i zacieszanie :)
Po 3 godzinach zeszło mi to, wstałem i czytam co to jest kodeina, nigdy nie wiedziałem. Wziąłem co prawda tego mało, bo 30mg łącznie, ale w połączeniu z koktailem ibupromów, apapów, paracetamolów i maeloxicamum stworzyło jakąś silną mieszankę.

Od razu odradzam, na drugi dzień chciałem brać ten Antidol15 bez powodu... :) Zresztą ponoć to pierwszy krok do heroiny.
  • 25
@grap32: zgadnij czemu ten lek od swojego początku nazywa się Antidol15... bo ma 15mg kodeiny w sobie ;) więc rząd nie ma tu nic do tego, taka ilość to potężny lek przeciwbólowy, większe ilości niż 100mg wykazują już działanie psychotropowe
@RometAnd: piszac o zmianie dawki miałem na myśli skuteczny lek na kaszel i nie podoba mi się to, że dla rzadu źródłem prawa jest dekalog (Xd) i tradycja (kult dionizyjski)