Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #takaprawda #takaprawda #medycyna
Tydzień temu, boli mnie ząb, niedziela...żadnych dentystów. Akurat na spotkaniu rodzinnym. Wziąłem jakiś tam Apap od babci. Nie działa, znieczulam się zimną wodą z kranu, przymrożone nerwy nie dają o sobie znać przez kilka następnych minut. Czas wracać, myślę, że odlatuję z bólu. Biegiem do domu, mam tam Ibuprom Max Sprint. Jeden, 20 minut..#!$%@?, drugi, trzeci. Próbuję zasnąć, nie da się... minęło 1,5h męczarni, nic nie działa. Czwarty, piąty... kierunek apteka. Szybkie przepytanie farmaceutki. Ohooo... jakiś Meloxicamum do wsmarowania w zęba. Bierę... myślę, że nie pomoże, widzę na półce Antidol15.
W domu wsmarowuje ten cały Mel, dupa...40 minut, 60 minut. Nie działa. Chodzę już prawie po ścianach, biorę ten cały Antidol15 w 2 tabletkach i szok...10 minut, ból zniknął całkowicie. Pojawił się natomiast następny problem, senność. Ucieszony, kładę się spać... tylko śpię, a nie śpię. Jakbym się unosił po za ciałem, mam wszystko w dupie, zaciesz całkowity. Nie ma żadnych halucynacji, po prostu pełna wyjebka na wszystko i zacieszanie :)
Po 3 godzinach zeszło mi to, wstałem i czytam co to jest kodeina, nigdy nie wiedziałem. Wziąłem co prawda tego mało, bo 30mg łącznie, ale w połączeniu z koktailem ibupromów, apapów, paracetamolów i maeloxicamum stworzyło jakąś silną mieszankę.

Od razu odradzam, na drugi dzień chciałem brać ten Antidol15 bez powodu... :) Zresztą ponoć to pierwszy krok do heroiny.
  • 25
  • Odpowiedz
@RometAnd: Jak tobie pomogło 30mg to się ciesz, bo masz hipermetabolizm.
Zdarzył mi się kiedyś mały wypadek, ketanol + 225mg dopiero były wstanie uśmierzyć ból. Potem szpital, wypis, tramadol + jakiś inny NLPZ. Recke na tramca zużyłem w 2 dni. Dobrze, że akurat wtedy był taki czas, że nie było problemu dostać dobrego maku do PST, inaczej bym się zwijał z bólu przez następne 2 tygodnie.
Od lekarza oczywiście #!$%@? można
  • Odpowiedz
@ZjedzonyPrzezZabe: te, ale ketanol to naprawdę ciulowy szajs jest :) przykładowo na bolącą ósemkę lepszy już jest apap. Tak naprawdę każdy lek przeciwbólowy atakuje inne receptory i ciężko dobrać do konkretnego bólu.
Już będę wiedział, że na zęba najlepsza jest kodeina, ale już na poparzenie czy ból stawu może nie działać. Na stawy jest właśnie ten Meloxicamum pod język
  • Odpowiedz