Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem wcześniej. Po rozwinięciu sytuacji wołam komentujących.

Mirki już po emocjach, a może dopiero przed... Do rzeczy.
Zapytałem jej czy chce budować związek na kłamstwie, czy zdaje sobie sprawę z tego jak zawiodłem się na niej. Powiedziałem, że wiem o tym, że romansuje z kimś. Głos jej się załamał, próbowała lekko zaprzeczyć, ale od razu uprzedziłem żeby nie kłamała, bo się #!$%@?ę. Zamarła, za chwile pojawiły się łzy i przeprosiła mnie od razu. Powiedziała, ze nie zdradziła mnie, zaczęła się tłumaczyć. Wraz z tłumaczeniem przyszły od razu zarzuty w moja stronę, ze ją zaniedbywałem, nie wspierałem, nie skupiałem wystarczająco uwagi, ze jestem ciężkim partnerem. Powyciągała brudy z całego okresu trwania związku. Wszystko przyjąłem na chłodno. Zrobiłem jej tylko wyrzut, pytając czy wie o tym, ze była jedyna osoba której tak ufałem, ze po każdym bym się tego spodziewał, ale nie po niej, zraniła mnie jak nikt dotąd. Tłumaczyła się dalej ze potrzebowała jakiegoś słuchacza, kogoś kto ja wysłucha (tampon emocjonalny?). Na koniec zapewniła, ze wciąż kocha mnie, nigdy mnie nie zdradziła i nigdy by tego nie zrobiła, ze nigdy się nie spotkali tylko pisali. Dodała, ze nic go z nią nie łączy. Odpowiedziałem, ze to zupełnie jak nas. Związek zakończony. Stwierdziła, że wynajmie sobie mieszkanie (w co szczerze wątpię).

#!$%@?, poczułem się jak w jakimś filmie #!$%@?...

Dziękuje jeszcze raz wszystkim mirkom za zainteresowanie i pomoc, tą w komentarzach jak i w PW.
  • 90
Wołam przez MirkoListy komentujących ten wpis (56)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @L3stko @Arientar @PanZagadka @PrzegrywWykopek @Janusz_Lubikwasa @spokojnie_to_ja @pqp_1 @Naxster @AndrewSzusty @crackhack @bombelaz @Majka94 @Nikic21 @makar0n @FishyGuy @zeek @KCPR @NiebieskaAlpaka @BijeNiemcaPoKasku @durielek
@PanZagadka: Wymówki niestety z pupy.
Wiesz, w związkach czasem się dzieje źle czasem bardzo źle albo wręcz fatalnie. Czasem ktoś może się czuć zaniedbywany, niedopieszczony, niezaopiekowany, ale to CIĄGLE nie jest usprawiedliwienie dla szukania emocjonalnego tamponu, bolca czy czego tam jeszcze.

Strasznie mi przykro, że musiałeś przez to przejść.
Trzymaj się Panie Zagadko.
@PanZagadka: no wszystko zgodnie ze schematem. Zaryzykuję szczerość i lincz w odpowiedzi ale... ona nie skłamała. Od razu zaznaczę, TO NIE ZNACZY, ŻE COŚ ŹLE ZROBIŁEŚ. Albo, ze wina jest po równo. Ale najprawdopodobniej czuła się zaniedbana, nieszczęśliwa, potrzebująca zrozumienia. Bo jak wypala się (zamiast pogłębić) uczucie w związku to tak się człowiek czuje. Samotny bez zrozumienia.
Jednak zamiast się rozstać wolała znaleźć sobie tampon do zdrady (bo jakoś ciężko mi
@PanZagadka:

O to chodzi, że zacząłem mieć wyrzuty sumienia

kompletnie niepotrzebnie

i zacząłem się zastanawiać czy faktycznie nie dołożyłem do tego cegiełki.

zapewne... dołożyłeś. nie zrozum mnie źle, nic nie mogłeś zrobić (no poza zauważeniem symptomów wcześniej ale to wymaga dowodu, że były jakieś). Niemniej nie będąc już dla niej tym kogo chciała byłeś elementem całej sprawy. Nie będzie sie z kimś dlatego, ze jest miły i dobry, tu chodzi o
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.