Wpis z mikrobloga

Hej mirki pytanie z zakresu lekarze w Szwecji. Co sie #!$%@? to ja nie. Wpadłem do brata na 2tyg pomoc przy remoncie mieszkania. Podczas pracy wbił mi sie pod skore opilek metalu od młotka. do jakiego lekarza sie z tym idzie. W Polsce jestem ubezpieczony ale tu niestety nie. Czy zna ktos jakaś przychodnie w linkoping ktora nie zdałaby ze mnie milionów za wyciągnięcie tego? #szwecja #lekarz #chirurg #drzazga
  • 8
@Spring_is_coming: dzieki za info. No właśnie w tym problem ze nie wyrobiłem sobie takiej karty. Teraz wiem ze to był błąd. Mądry Polak po szkodzie. No nic cos czuje ze mój powrót bedzie szybszy. Ciekawe co z bramkami na lotnisku
@Wjolka: @Toniezarzutka: @sir_prize: @Spring_is_coming:
Cześć. Wynik wizyty w szpitalu Linkoping: Personel bardzo miły, byli podjarani że dobrze po angielsku mowie, bo wiekszosc obcokrajacow ani angielskiego ani szwedzkiego. Za zabieg naliczono mi 16800 kr. Poinformowali mnie ze od czasu odebrania faktury, która przyjdzie poczta do Pl mam miesiąc na przedstawienie im karty ekuz i anulowania jej (zapłacenia zwykłej stawki jak szwed).Dzień po zabiegu siostra wyrobiła mi ekuz. Poszedłem tam