Wpis z mikrobloga

#hipster #bekazhipsterow #niebieskiepaski #moda #dzieci #rozowepaski i trochę #heheszki

Będąc na spacerze z znajomymi i ich małą córeczką ( 1.5 roku ) zaobserwowałem prześmieszną scenę.

Jak wiemy dzieci są szczere i bezpośrednie do pewnego wieku.
Zosia podeszła do Pana na przystanku koło którego przechodziliśmy i zaobserwowała że ten Pan ma szalik, czapkę z pod której wystają włosy i spodnie rureczkowate z nogawkami podwiniętymi mocno ponad kostkę.
Stanęła przed nim, rączki dała "pod boczki" i patrzyła w zadumie na jego oblicze i na kostki....oblicze.....kostki....
Miała przy tym minę która dobitnie pokazywała że zauważony Pan to w najłagodniejszym wydaniu jakiś klaun, i co klaun robi poza cyrkiem....i czy nie zimno mu w kostki skoro zimno mu w głowę. Czemu 1.5 roczna dziewczynka nie ma czapki a dorosły człowiek ma czapkę , pewnie spodnie po bracie młodszym ma......

PrzeHipster nie raczył odwzajemnić spojrzenia bo był pochłonięty obserwacją swojej komórki.....jedynej szarej zapewne.

Żałuję że nie uwieczniłem tego, ale byłem zajęty śmianiem się do rozpuku.
Tak oto 1.5 roczne dziecko po raz pierwszy zetknęło się z niedorzecznością ludzkich zachowań skrywaną pod płaszczykiem "mody"
Afropolon - #hipster #bekazhipsterow #niebieskiepaski #moda #dzieci #rozowepaski i tr...

źródło: comment_rTVQdwywvs84c4Cbzq9MjtOmv0W5oEOj.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@Afropolon: Genialny pokaz typowego ludzkiego prostactwa w twoim wpisie.
Człowiek ubiera się tak jak lubi i co z tego? Jak twoja córka zacznie chodzić w czapce klauna bo będzie to ją uszczęśliwiało to też będziesz tak się cieszył że ludzie ją oceniają tak powierzchownie czyli po czapce.

W tym smutnym świecie każdy robi co może żeby choć trochę rozjaśniać swoje życie i każdy to robi inaczej. Jeden śmiesznie się ubiera drugi
  • Odpowiedz
  • 37
@Afropolon beka z ciebie. Cisniesz beke że ktoś się ubiera wg jakiegoś tam stylu "bo jest mu to narzucone przez kreatorów mody" jednocześnie wymagasz od niego żeby ubieral się tak jak ty chcesz xD
  • Odpowiedz
Miała przy tym minę która dobitnie pokazywała że zauważony Pan to w najłagodniejszym wydaniu jakiś klaun, i co klaun robi poza cyrkiem....i czy nie zimno mu w kostki skoro zimno mu w głowę. Czemu 1.5 roczna dziewczynka nie ma czapki a dorosły człowiek ma czapkę , pewnie spodnie po bracie młodszym ma......


@Afropolon: a ty potrafisz czytać w myślach czy sam sobie dopowiadasz to co ci pasuje? ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Afropolon: o #!$%@?, co się dzieje z tym wykopem, by tak duża fala hejtu na Ciebie spadła w tymże właśnie wpisie :D

Prywatnie również mam w dupie, w co się kto ubiera, jednakże rozumiem komicznosc tej sytuacji. Dziecko, któremu wpaja się od początku by ubierać się odpowiednio do pogody nie zrozumie, dlaczego ktoś chodzi z odkrytymi kostkami. Dzieckiem już nie jestem, a sam tego nie pojmuję. Hitem dla mnie było, jak
  • Odpowiedz
@Afropolon: Brawo, wywołałeś - choć nie lubię tego określenia - niezły ból dupy wśród czytających. Jakby dziecko co najmniej zdarło ubranie z tego człowieka, skopało go i zmusiło do noszenia "normalnych" ubrań, a nie nieszkodliwie, niezauważenie nawet przez niego coś tam pokazywało. IMHO to nie tego typu wpisy, a raczej agresja z jaką ludzie tutaj reagują na nie reagują wskazuje na jakieś głębokie kompleksy.

Ludzie, nikt nikomu nic nie narzuca, w
  • Odpowiedz