Wpis z mikrobloga

Do wszystkich strasznie uciśnionych kobiet w Polsce, walczących o równouprawnienie.

Wiecie co jest na zdjęciu? Prawdopodobnie nie, ale niemal każdy mężczyzna którego znacie wie i nawet to ma.

To taki fajny dokument, upoważniający panstwo polskie do w pełni legalnego zabicia mnie i milionów innych mężczyzn.

Oczywiście państwo polskie nie zabija osobiście, tylko da do ręki jakiegoś starego kałacha po paru dniach szkolenia i wyśle na ruskie czołgi w przypadku wojny. Oczywiście to wszystko za darmo. Nie ma żadnych ulg podatkowych, czy innych przywilejów dla rezerwistów.

A do rezerwy idzie każdy mężczyzna który skończył 18 lat i nie jest połamaną kaleką.

Co prawda idzie też trochę kobiet, zwłaszcza po studiach medycznych, ale to droszowe sprawy.

hurr durr ale teraz nie ma wojny, to nie ma o czym gadać tchurzliwy mizoginie nie chący ginąć za kraj i wspaniałe poskie kobiety siedzące w domku i czekające na koniec wojny


Tak, a o prawo do aborcji walczą tylko kobiety w ciąży od pierwszego do dwunastego tygodnia życia, a te które w ciąży nie są też nie mają problemu i nie powinny protestować XD

Tyle w kwestii równouprawnienia i dyskryminowania kobiet XD

#rozowepaski #niebieskiepaski #feminizm #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#polska
Pobierz T.....5 - Do wszystkich strasznie uciśnionych kobiet w Polsce, walczących o równoupra...
źródło: comment_qHAWbuG66BBWB5OYFnN4294KQgfXwoWu.jpg
  • 230
co za tym idzie bliżej mu do pacyfizmu.


@Xalimer: Pacyfizmu tylko dla kobiet, jak widać.

Jeśli Ci na czymś zależy, to o to walczysz, a nie narzekasz, że nie robi tego ktoś, kto według Ciebie powinien to zrobić


Ja walczę z tym najlepiej jak można, nie robiąc z siebie debila przy okazji. Czyli głosuję na wybrane partie i w razie konfliktu będę ze wszystkich sił unikał poboru.
Oczywiście państwo polskie nie zabija osobiście, tylko da do ręki jakiegoś starego kałacha po paru dniach szkolenia i wyśle na ruskie czołgi

@Tical25: hahaha, co?
@itakzapomne
@michalmicel
Wołam was bo chyba jesteście związani z wojskiem najbardziej ze wszystkich ,,obecnych" a mam 2 pytania w temacie
1. Czy jest opcja ponownego przydzielenia kategorii ?( np dostałem D ze względu na słaby wzrok, co jeżeli poddam się operacji korekcyjnej i będę widział niczym sokół, mogę się gdzieś zgłosić żeby otrzymać kategorię A, jeżeli nie to czymogę się ubiegać o przyjęcie do armii czy też szkoły oficerskiej, i wtedy poddadza
Ruch feministyczny powinien się skupić na tym, aby kobiety miały równe prawa, co mężczyźni, czyli walce o prawa kobiet na przykład w krajach bliskiego wschodu, a nie na #!$%@? głupot i tworzeniu wyimaginowanych problemów


@Molibdenowy: Wegetarianie powinni się skupić na ratowaniu dzieci w Azji, lekarze bez granic na dostarczeniu wody do Sudanu, a Owsiak na zwlaszczaniu terroryzmu. A czym ty się zajmujesz? Komu pomagasz, że masz czelność mówić osobom które coś
@Tical25: Politycy wyślą cię na wojnę, którą sami wywołali i każą ci bronić kraju, który okrada cię na każdym kroku w zamian nic nie dając(oprócz kopów w dupe). W tym samym czasie politycy już będą w Rumunii( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po wojnie, jeśli przeżyjesz to będą cię traktować jak jeszcze większe gówno, a jak zostaniesz kaleką to już, w ogóle.
W RPA w czasach apartheidu murzyni też nie podlegali poborowi do wojska. Zgodnie z logiką tego wpisu oznacza to, że biali w RPA byli w tamtym czasie prześladowaną grupą, a czarni uprzywilejowaną, ale nikt normalny raczej nie będzie twierdził, że tak było.


@Kraker245: a czy czarni w RPA mieli zagwarantowaną równość prawną na wszystkich innych płaszczyznach oprócz poboru, czy tylko tak postanowiłeś sobie z nudów logikę pogwałcić?
: Projekcja? To że sam nie posiadasz, nie oznacza że każdego spotyka taka tragedia.


@MamaIKillTheMan: żeby mieć jaja, trzeba umieć spojrzeć w oczy rzeczywistości, która mówi, że jeśli ktoś jest w Polsce dyskryminowany pod względem prawnym, to są to mężczyźni.

Ty jaj nie masz, bo jak małe dziecko próbujesz zasłonić sobie oczy, żeby problem "zniknął" i udajesz, że wszystko jest w porządku.