Wpis z mikrobloga

#!$%@?ę po prostu nie wierzę w ten festiwal #!$%@? jaki się wylewa z kibiców Realu i antyfanów Barcelony z powodu dokonania historycznej remontady :D

Jak donosi Marca Aytekin został zawieszony przez UEFĘ za ten mecz, więc chciałbym się zapytać wszystkich zwolenników teorii spiskowych o UEFALONIE jak to w końcu z tym jest, bo niby się mówi że ich pchają do przodu i żadnego zespołu się tak nie pcha jak Barcelony a tu nagle zawieszają gościa który im tak bardzo wydrukował awans, swoją drogą to też ciekawe że ten sędzia nie chciał przyznać początkowo pierwszego karnego i dopiero asystent za bramką skorygował jego decyzję.

Takie coś się chyba kłóci trochę z tym że, miał ewidentny zamiar im wszystko wydrukować czyż nie? Więc się pytam gdzie tu jest do #!$%@? logika?

#mecz #realmadryt #fcbarcelona #pilkanozna #bekazpodludzi
chokysrocky - #!$%@?ę po prostu nie wierzę w ten festiwal #!$%@? jaki się wylewa z ki...

źródło: comment_sl88iMRQ3a8dzQc6gbLCwjU4uZlbzyyT.jpg

Pobierz
  • 37
festiwal #!$%@? jaki się wylewa z kibiców Realu i antyfanów Barcelony

Ten festiwal #!$%@? wylewa się właśnie z takich fanów Barcelony jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo normalny kibic powiedziałby: "ok, awansowaliśmy, ale sędzia #!$%@?ł", a ty dalej brniesz w to, że wszystko było jak najbardziej ok, mimo, że kolegium sędziowskie zawieszajac sędziego przyznaje się, że wydrukował mecz. Ale co tam, ty wiesz lepiej niż jakiś tam
@chokysrocky: Tu bardziej chodzi o suche fakty. W tym meczu popełnił masę błędów na korzyść Barcelony, które ostatecznie dały im pare goli i ostateczny awans(nie wspominając już o braku karnego dla PSG). Gdyby nie to, że rzucił na to cień sam fakt remontady, zaangażowania Katalończyków i to, że ciężko odczuwać współczucie do Paryżan po tym co pokazali w drugim meczu(co nie zmienia faktu, że zostali okradzeni z awansu) to podejrzewam, że
@urbi727: No ale ja nic nie napisałem że sędziowanie było ok tylko się pytam w obliczu zawieszenia go przez UEFĘ co z tą UEFALONĄ? XD
Ale spokojnie jak pójdziesz do szkoły średniej to może się nauczysz czytać ze zrozumieniem.
@chokysrocky: Czy ty serio bierzesz sobie do serca opinie jakichś gimbusów, że UEFALONA, że sędzia im celowo pomógł? Naprawdę, każdy rozsądny człowiek przyzna, że arbiter #!$%@?ł ten mecz i być może przepchnął Katalońców do ćwierćfinału. Szkoda tylko, że PSG #!$%@?ło jeszcze bardziej i to po ich stronie leży wina.
We środę pomógł Barcelonie, a za 2-3 mecze jakiś Mateo Laos podyktuje karnego po symulce Ronaldo. I co, i też będzie gadanie,
@therealhajto: Nikt się o to nie pluje, jeszcze nigdy nie byłem taki wylajtowany XD Ja tylko czekam aż ktoś mnie zaora logicznymi argumentami przemawiającymi za tym że jest coś takiego jak UEFALONA, no ale jak widać chyba się nie doczekam ( ͡° ʖ̯ ͡°)