Wpis z mikrobloga

Wczoraj wywiązała się pod wpisem na ktoryms AMW ciekawa dyskusja. W ramach wstępu OP napisal ze kocha jakas #rozowypasek ktora ma gowniaka (co sadzac po wpisie wcale mu nie przeszkadzalo a nawet sie do niej przywiazal)

A w komentarzach festiwal #!$%@? wywolana przez niektorych #niebieskiepaski ze hurr durr karyna sie puscila i szuka sponsora xD wdalem sie w dyskusje, probujac uswiadomic ze swiat nie jest albo bialy albo czarny i ze dzieci nie rodza tylko mezatki w zdrowych malzenstwach i karynki co sie z sebkiem puscily ale nic nie docieralo. tlumacze gosciowi, ze rownie dobrze mogla byc w zwiazku z jakims gosciem a ze byli mlodzi to sie wydygal ale niekoniecznie musi byc sebkiem. w odpowiedzi dostalem "czyli sie puscila z sebkiem w klubie" xD no #!$%@? logika lvl expert nawet na skale #logikarozowychpaskow bym powiedzial chociaz nie jestem pewny czy nie obrazilbym tym #rozowepaski.
dyskusja trwala dobre kilka-kilkanascie komentarzy i na kazdy moj argument ze to nie musial byc sebek bo istnieje w #!$%@? innych scenariuszy dostawalem odpowiedz ze albo sie puscila z sebkiem albo ojciec gowniaka zmarl xD nic nie docieralo.
A to, że laska ma gowniaka z automatu ją dyskwalifikuje z posiadania faceta bo przeciez szuka chodzacego portfela. a jak chce sie zakochac to najpierw niech #!$%@? zabije guwniaka xD
Zdaje sobie sprawe ze sporo rozowych z gowniakami szuka tatusia i hajsu dla dzieciaka ale wszystkie komentarze i wpis OPa swiadczyly o tym, ze jego wybranka to nie zadna karynka tym bardziej, ze miala fajny pomysl na dochodowy biznes.

no ale #!$%@? wiedza lepiej. serio #!$%@? wyjdzcie czasem do ludzi bo #logikaniebieskichpaskow bije z was #motzno
o.....k - Wczoraj wywiązała się pod wpisem na ktoryms AMW ciekawa dyskusja. W ramach ...

źródło: comment_cKvvKTd35e3mRay3nDfifpNOywxcoHBR.jpg

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
@onsok: To nie chodzi o to, że puściła się z Sebkiem w klubie. Chodzi o to, że bzykała się bez zabezpieczenia z kimś, kto ewidentnie nie nadawał się na ojca dziecka. Słaba decyzja życiowa, sugerująca, że może być ich znacznie więcej, więc wiązanie się z taką kobietą jest obarczone dużym ryzykiem.
  • Odpowiedz
@Ksionc-Tomasz: nie bede bronil za wszelka cene goscia. ale tekst "bedziesz miec jeszcze lepszego loda"| w zwiazku czy tam w fwb wydaje mi sie naturalny. to cos jak sexy bielizna dla podkreslenia atmosfery.
podejscie matki - na to IMO nie ma co patrzec bo to nie z matka bedzie zyl
co do reszty to w sumie masz troche racji. ale nie zapominaj, ze opisywal ją tez pod innymi aspektami mega pozytywnie.
  • Odpowiedz
@RuskaKarafka: wg OPa zabezpieczala sie i gumka zawiodła. zreszta nie o to mi chodzi bo nikomu do sypialni nie mam zamiaru zagladac. chodzi mi o to ze wypok peel wydal wyrok na jakas randomke ze jest karyna i dala dupy pierwszemu lepszemu i szuka teraz ojca dla dziecka, mimo ze wg wpisow OPa nic takiego miejsca nie mialo
  • Odpowiedz
wg OPa zabezpieczala sie i gumka zawiodła.


@onsok: To co pisze OP trzeba brać z dużą łyżką soli, bo wygląda na to, że nigdy z nią nie rozmawiał o tym tylko sobie przypuszcza jak to było: "widziałem tego gościa i to musiała być wpadka bo to kompletny dzieciak"
  • Odpowiedz
@Ksionc-Tomasz: pisal tez z pewnoscia ze gumka zawiodla :) no i jak wiadomo moge sie posilkowac jedynie tym co on napisal, nie znamy sytuacji od drugiej strony i nie chce sobie nic wymyslac. stwarzam jedynie alternatywne scenariusze dla tego co nie zostalo dopowiedziane
  • Odpowiedz
albo się zabezpieczać, albo bzykać uważając na to z kim się to robi


@Arachnofob: jestes tak bardzo upośledzony, że nie wiesz, że nie ma 100% antykoncepcji

zresztą, ziom, Ty seks tylko w internecie widziałeś i ewentualnie podglądając rodzeństwo, więc jaką ty mozesz mieć widzę na temat seksu i co ważniejsze, związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@onsok: Zgadzam się z tobą. Moja mama też odeszła od swojego męża mając dwuletnie dziecko, bo facetowi coraz bardziej odjebywało. I znalazła nowego po jakimś czasie. Taka jest kolej rzeczy, dziecko to dziecko, nie jest niczemu winne. Ludzie adoptują dzieci z domów dziecka i tego nikt nie wytyka, a jak facet zwiąże się z kobietą z dzieckiem nagle powstaje problem?
  • Odpowiedz
@onsok: Moje zdanie jest takie, że jeżeli ktoś potrzebuje porady w sprawie związku, to najpierw powinien udać się do przedszkola, później do najbardziej obsranego chlewa jaki znajdzie w promieniu 100 km, a dopiero później pytać o zdanie stulejek z wypoku, które pochwę widziały kiedyś raz u babci na wiosce jak krowa tyłem stanęła. @Daleki_Jones: "zmasakrowany" na stulejkoportalu, największy dramat w życiu człowieka xd
@Arachnofob: Nie wiem czy ominąłeś kilka
  • Odpowiedz