Wpis z mikrobloga

Wczoraj wywiązała się pod wpisem na ktoryms AMW ciekawa dyskusja. W ramach wstępu OP napisal ze kocha jakas #rozowypasek ktora ma gowniaka (co sadzac po wpisie wcale mu nie przeszkadzalo a nawet sie do niej przywiazal)

A w komentarzach festiwal #!$%@? wywolana przez niektorych #niebieskiepaski ze hurr durr karyna sie puscila i szuka sponsora xD wdalem sie w dyskusje, probujac uswiadomic ze swiat nie jest albo bialy albo czarny i ze dzieci nie rodza tylko mezatki w zdrowych malzenstwach i karynki co sie z sebkiem puscily ale nic nie docieralo. tlumacze gosciowi, ze rownie dobrze mogla byc w zwiazku z jakims gosciem a ze byli mlodzi to sie wydygal ale niekoniecznie musi byc sebkiem. w odpowiedzi dostalem "czyli sie puscila z sebkiem w klubie" xD no #!$%@? logika lvl expert nawet na skale #logikarozowychpaskow bym powiedzial chociaz nie jestem pewny czy nie obrazilbym tym #rozowepaski.
dyskusja trwala dobre kilka-kilkanascie komentarzy i na kazdy moj argument ze to nie musial byc sebek bo istnieje w #!$%@? innych scenariuszy dostawalem odpowiedz ze albo sie puscila z sebkiem albo ojciec gowniaka zmarl xD nic nie docieralo.
A to, że laska ma gowniaka z automatu ją dyskwalifikuje z posiadania faceta bo przeciez szuka chodzacego portfela. a jak chce sie zakochac to najpierw niech #!$%@? zabije guwniaka xD
Zdaje sobie sprawe ze sporo rozowych z gowniakami szuka tatusia i hajsu dla dzieciaka ale wszystkie komentarze i wpis OPa swiadczyly o tym, ze jego wybranka to nie zadna karynka tym bardziej, ze miala fajny pomysl na dochodowy biznes.

no ale #!$%@? wiedza lepiej. serio #!$%@? wyjdzcie czasem do ludzi bo #logikaniebieskichpaskow bije z was #motzno
o.....k - Wczoraj wywiązała się pod wpisem na ktoryms AMW ciekawa dyskusja. W ramach ...

źródło: comment_cKvvKTd35e3mRay3nDfifpNOywxcoHBR.jpg

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
@onsok: Przecież od dawien dawna wiadomo, że wykop to siedlisko mizoginów i zamordystów.

Przecież jak związek trwał X lat i w danym momencie przytrafiła się nieplanowana ciąża, zaś typ wydygał, to tylko laska jest winna (bo została z bachorem i zaangażowała się w niepoważny związek). Kobieta powinna być dziewicą do ślubu, a po nim ruchać się na wszystkie sposoby, brać z tyłka do ust i połykać. O każdej porze dnia i
  • Odpowiedz
jeżeli 9/10 kobiet to kretynki to stwierdzanie, że większość kobiet to kretynki to według ciebie pewnie mizoginia xD


- 9/10 kobiet to kretynki
- nie mizoginia

co ja właśnie zobaczyłem (,)
  • Odpowiedz
@krul_internetu: Ja nawet niespecjalnie lubię dzieci :D Nie pojawiłam się tu bronić smaotnych matek czy je atakować, ja zwyczjanie nawiązałam do tego, że ludzie zapominają że życie nie jest czarno-białe i nie da się od razu określić, że skoro jest samotna to już na bank karyna itp. :)
  • Odpowiedz
właśnie dlatego Karynki to poczęły gówniaka z Sebkami nie mogą znaleźć chodzącego bankomatu bo lepiej być samemu niż wychowywać cudzego gówniaka


@Arachnofob: Większość kobiet z dziećmi znajduje faceta bez problemu, to wy sie tutaj kisicie we własnej spermie i płaczecie ze nikogo nie macie, nikt was nie chce, co wykształca nienawiść do kobiet - bo wtedy łatwiej jest żyć, psychologicznie obrzydzamy sobie rzeczy które są poza naszym zasięgiem i wy to
  • Odpowiedz
@onsok: Dziecko to namacalny dowód, że kobieta uprawiała seks, a tutaj na wykopie ciężko się pogodzić z tym, że kobiety lubią seks i uprawiają go z nie-stulejami, patrz na te posty, poznałem super dziewczyne, ale była trzy lata w zwiazku i nie moge przestać myśleć o tym, że ktoś ją bolcował, MA 26 LAT I NIE CZEKAŁA NA MNIE
  • Odpowiedz
@onsok: @Daleki_Jones: @ludzik: @Wredna_pomarancza: @hemoglobinka:

Ja się czasami zastanawiam nad facetami z wykopu - ludzie co z Wami #!$%@? jest że macie takie podejście do kobiet. Mam nadzieję, że to jest kwestia stulejki a nie pokolenia - bo w moim pokoleniu do kobiet był wielki szacunek i dżentelmeństwo. Bo jeśli to kwestia pokolenia, to wszystkie młode panie, bardzo Wam współczuję.

Sebix #!$%@?, patrz jaka karyna, bolec na
  • Odpowiedz
  • 2
@onsok Z jednej strony OP ma rację a z drugiej strony #!$%@? będą #!$%@?ć i nie ma sensu kłócić się na portalu za śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@onsok: Nie no wołałem pare osób z góry żeby włączyć się do dyskusji a powiem szczerze że środka dyskusji nie czytałem bo jak przeleciałem wzrokiem to tam już za dużo raka dla mnie.
  • Odpowiedz
@onsok: Odpuść, wykop to sporo dziwaków, trochę ludzi z dala od prawdziwego życia i niezła ilość kretynów. Już nauczyłem się że nie ma co wplątywać się w dialog, liczy się głupi obrazek oraz popieranie aktualnej "słusznej opinii wykopu".
Dla rozrywki popatrz też w Mikro gorące - grupa ludzi sra pod siebie pisząc "gówno wyborcza" i pulsując się nawzajem bo nie podoba im się reklama GW (która jak na reklamę prasy jest
  • Odpowiedz
@larvaexotech: Ale ale, ja po drugiej stronie Panie ;) Mi szkoda szczepmić ryja na dzieciaki i oderwanych od rzeczywistości myślących tylko w obrębie 0-1. Właściwie to nie chce mi się czytać dalszego ciągu tego #!$%@? pod tym wątkiem, szkoda mi zasobów.
  • Odpowiedz
bo w moim pokoleniu do kobiet był wielki szacunek i dżentelmeństwo.

@larvaexotech: W twoim pokoleniu czyli lata 20. XX wieku? Mam już sporo ponad 30 lat i nie zamierzam okazywać nikomu specjalnych względów tylko dlatego, że urodził się konkretnej płci.
Pomyśl. Za tym dżentelmeństwem i szacunkiem do kobiet w dawnych czasach stała pewna logika. Miały mniej praw, mniej im było wolno więc szacunek dostawały awansem jako pewnego rodzaju rekompensatę. Dzisiaj mamy
  • Odpowiedz