Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie!
Zrobiłem aktualizację Xiaomi Redmi Note 3 Pro - bo się pojawił komunikat że jest gotowa do instalacji. I co? Woła jakieś hasło do włączenia telefonu, którego nie ustawiałem, próbowałem wpisywać kombinację moich haseł i nie wchodzi nic. Wiecie może co to może być i co mogę zrobić?
#xiaomi #xiaomiredminote3
  • 18
@borysEK4: @WatchYourBack: mogłem tylko wpisać hasło albo zadzwonić na numer alaramowy. Wiecie co pomogło? Wpisywałem hasła nieprawidłowe w #!$%@? razy i się telefon zresetował w końcu do ustawień fabrycznych, Dzięki za porady wszystkim :) teraz już tylko sobie poustawiać tele i będzie git
@WatchYourBack: @borysEK4: @Potfur: Taki #!$%@?. Telefon mi zapamiętał jakieś ID i nie mogę się zalogować na inne konto. A o zapomnieniu hasła to mogę pomarzyć bo nie przeczytam smsa a i tak mi wyświetla że coś nie tak z numerem. Ja nie mogę co za gówno już mnie #!$%@? strzela bo się dwie godziny męcze z tym.
@szynerski: Może zrób tak jeszcze raz. Wpisuj hasła złe aż ci przywróci do ustawień ale nie łącz się z internetem najlepiej wyciągnij tez karte sim. Jak skonfigurujesz to w ustawieniach powiadomień ustaw zeby ci sie tam na górze wyskakiwał dymek albo zeby na ekranie blokady sie wyswietlały powiadomienia. Potem wsadz sima, włącz neta pewnie zapyta o to hasło to weź zresetuj i niech ci SMS przyjdzie i będziesz w powiadomieniach widział
@borysEK4: @Potfur: @WatchYourBack:
Okej panowie poradziłem sobie po dwóch i pół godzinach walki. Otóż dziwna sprawa bo hasło, które wpisywałem nie działało. Próbowałem przez ich stronę zresetować hasło to dostałem informację, że dopiero w ciągu trzech dni roboczych mi to zweryfikują (bo nie miałem powiązanego maila a nie mam innego telefonu żeby włożyć SIM). I wiecie co sobie pomyślałem? #!$%@? spróbuje jeszcze raz moje hasła... i #!$%@? WESZŁO za