Wpis z mikrobloga

Moja młodsza siostra jest gnębiona. Jej wychowawca oczernił ja przed klasą w zeszły piątek. Powedzial ze jezeli dzieci nadal będą ja wyśmiewać to zostanie usunieta z klasy i przeniesiona do innej. i teraz moja młodsza siostra (10lvl) boi sie isc do szkoly. To trwa rok. Ale piątkowe wydarzenie mnie uruchomiło na dobre.

Napisalem już e mail do kuratorium w szczecinie. Planuje jeszcze jutro pojechac tam z moją siostrą.

Nie pojde na policje bo policjantka od spraw do młodzieży to matka jednej z tych ktore moją siostre gnębią.

Wiecie jak zalatwic taką sprawe? Kuratorium wystarczy?

#pomocy #dzieci #pytanie
  • 66
  • Odpowiedz
Napisalem już e mail do kuratorium w szczecinie.


@BojeSieOZdrowie: komentarz im na fejsbuku napisz xD oficjalna skarga listem i jako adresaci kuratorium, wszystkie szczeble, szkola i ministerstwo tez mozesz zachaczyc nic sie nie stanie, a dyrektor szkoly sie zesra w gacie :p
  • Odpowiedz
@BojeSieOZdrowie aż mi się ciśnienie z rana podniosło.Rób co się da i jak najmocniej, szkoda dziecka, śmieci nie. Znajomego gnębiono przez 10 lat edukacji, dorobił się nerwicy lękowej i paranoi, bo nikt nie pomógł, na czele z nauczycielami. Nie daj powtórzyć się tej sytuacji.
Trzymam kciuki, i niszczyć patologię jak tylko się da.
  • Odpowiedz
@Nodia: no tak #!$%@? lepiej być biernym. Patologię trzeba tępić wszystkimi możliwymi sposobami, jak się nie uda to zmieniać szkołe, a starą zainteresuje się policja i kuratorium, co dobrej reklamy jej nie zrobi.
  • Odpowiedz
@BojeSieOZdrowie: Najpierw dowiedz się od nauczycielki i od klasy o co chodzi, mam w rodzinie wielu nauczycieli i to co #!$%@?ą dzieci woła o pomstę do nieba. Niektóre wymyślają cuda, żeby #!$%@?ć nauczycielce.
  • Odpowiedz
@BojeSieOZdrowie miałem podobnie ze swoją córką którą klasa odtrąciła....zmiana szkoły i dzieciak niedopoznania :-) przepisz szybko i będzie spoko bo w obecnwj szkole i tak już bedzie kicha.
  • Odpowiedz
@BojeSieOZdrowie: Trudno mi wyobrazić sobie sytuację, w której nauczyciel prześladowanemu w klasie dziecku mówi, że jak reszta klasy go nie zaakceptuje, to będzie musiało się przenieść....i że przy okazji to oczernianie. Niespójne i nielogiczne. Rozmawiałeś o tym w ogóle z nauczycielem, czy wiesz to wszystko z relacji 10-latki? Nie będzie Ci głupio, jak okaże się, że wezwałeś wojsko, Watykan i Legię Cudzoziemską, a tym czasem siostra zwyczajnie nie zrozumiała czegoś, co
  • Odpowiedz
@BojeSieOZdrowie zgłoś sprawę na innej komendzie z zaznaczeniem że robisz tak bo matka jednego ze sprawców pracuje w policji w wydziale ds. Nieletnich na pobliskiej komendzie i zachodzi podejrzenie matactwa lub że byli by nieobiektywni.
  • Odpowiedz
"Jej wychowawca oczernił ja przed klasą w zeszły piątek. Powedzial ze jezeli dzieci nadal będą ja wyśmiewać to zostanie usunieta z klasy i "
nauczyciel powinien dożywotnio stracić prawo do wykonywania zawodu
  • Odpowiedz