Wpis z mikrobloga

Po 1,5 roku związku mój idealny 27-letni chłopak zerwał ze mną przez sms. Jak gowniarz. Gdy pojechalam do niego pogadać, wyszedł z domu i kazał się wynosić. Mówić że nie mam godności, ze przyjechałam itd. Pewnie mial racje. To jego pierwsze takie zachowanie. Miesiąc temu jeszcze mi plakal i blagal na kolanach żebym mu wybaczyla i z nim byla, po dość poważnej kłótni. Mowil ze mnie kocha nad życie. Jak #!$%@? musze byc ze mnie tak potraktował? I w miesiąc sie odkochal. Pisze to byście wylali na mnie wiadro pomyj. Jest mi wszystko obojętnie. Smialo możecie znów obrazić kolejnego różowego paska. Należy mi sie.

#zwiazki #gorzkiezale
  • 199
@lizzy_bennet: mój się odkochał w jeden dzień (albo kłamał mówiąc, że mnie kocha dzień wcześniej xd) i zerwał przez messengera. i też długo myślałam tak jak ty, że to moja wina, że jestem beznadziejna, skoro sobie zasłużyłam na coś takiego, skoro zostałam potraktowana, jakbym była bezwartościowa.

no ale pomyśl, czy ty byłabyś w stanie zerwać w ten sposób? czy byłabyś w stanie potraktować tak osobę, którą, nawet jeśli się odkochałaś, kiedyś
@lizzy_bennet:

Po 1,5 roku moj idealny 27-letni chlopak


Jak tak zaczynasz wpis to już coś jest nie halo, albo idealizowałaś go przez cały ten czas, albo robisz to teraz już po, jedno i drugie jest #!$%@?. Ideał to mit, ale jak wystarczająco kładziesz sobie do łba, że istnieje, to potem rozczarowanie 2 razy większe niż być powinno