Wpis z mikrobloga

Mirki, mądre głowy, na kogo liczyć jak nie na Was?
Z racji tego, że jestem #!$%@? wszechobecnymi złotymi #!$%@? rączkami co przyjdą i #!$%@?ą gorzej niż było, potrzebuje pomocy a raczej porady w wyborze sprzętów.
Obecnie posiadam jeden krzyżak i probówkę, młotek wypadający z trzonka i metrówkę. Pomóżcie mi w wyborze narzędzi typu miernik taki do prądu żeby sprawdzić kable itp, jakąś porządna lutownice, zestaw śrubokrętów ale nie takich co się #!$%@? żłobienie po jednej śrubce, klucze jakieś też żeby nie pękały od najmniejszych do 24? No ogólnie takie rzeczy też potrzebne żeby ogarniać samemu wiele rzeczy. Proszę się nie śmiać, nie mam zbyt dużej wiedzy na temat, elektryki, elektroniki i napraw ale #!$%@?, płakać się chce jak patrze na paprunów którzy przychodzą coś u mnie naprawić i nie mają połowy narzędzi.
Pomożecie?
#elektronika #elektryka #narzedzia #pytanie #majsterkowanie
  • 62
  • Odpowiedz
@6502: Na szczęście znam więc poradzę sobie. Na pewno przeczytam a jak Ci wpadnie coś do głowy jeszcze to pisz pod tagiem albo na priv. Chciałbym później skompletować tę wiedzę Mirków w całość i zachęcać innych wykopowiczów do tego by się rozwijali. Dziękuję.
  • Odpowiedz