Wpis z mikrobloga

Mój top RPG wszechczasów:
1.Gothic
2.Gothic 2
3.Mass Effect Andromeda
4.Morrowind
5.Skyrim
6.Torment
7.Baldurs Gate 2
8.Oblivion
9.Risen
10.Mass Effect
11.Dragon Age
12.Inkwizycja
13.Fable
14.Oblivion
15.Gothic 3
16.Mount and Blade
17.Wiedźmin 3
18.Dark Souls
19.Pillars of Eternity
20.Tyranny

Najbardziej przereklamowane?
1.Wiedźmin 1
2.Wiedźmin 2
3.Wszystkie fallouty

#gothic #skyrim #oblivion #morrowind #wiedzmin #wiedzmin3 #tyranny #pillarsofeternity #darksouls #mountandblade #baldursgate #torment #cdproject #gry #top
  • 31
  • Odpowiedz
@korporacion:

1.Gothic

2.Gothic 2

3.Mass Effect Andromeda

4.Morrowind

5.Skyrim

6.Torment <----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


15.Gothic 3 <--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17.Wiedźmin 3

18.Dark Souls <--- nie stricte rpg

19.Pillars of Eternity

20.Tyranny


Mmmmm :D:D:D
  • Odpowiedz
@winterhater: ale zdajesz sobie sprawę Pan że albo mamy do czynienia z prowokatorem albo idiotą? Może po prostu mixem idioty, bezguścia i początkującego prowokatora. Nie da się robić topki ze specjalną adnotacją do powszechnie uważanej za grę 9/10 za granicą zachodnią i wschodnią(nawet dalekowschodnią) w kraju produkcji.
  • Odpowiedz
@Titsuman: Jak widzę te wszystkich ludzi spuszczających się na Gothica, zwłaszcza Polaków to mi się śmiać chce. Marny to rpg. Może buty czyścić Morrowindowi.
  • Odpowiedz
  • 15
Ja #!$%@?. Gość lubi inne gry niż wy i już jest dla was idiotą? A potraficie chociaż czytać ze zrozumieniem? Przecież jest napisane "MÓJ top RPG", a nie "top Rpg". Dorośnijcie trochę.
  • Odpowiedz