Wpis z mikrobloga

@BajerOp: Auto w myjni nie prezentuje się dobrze. Cały urok czystego auta pryska, a wystarczy wyjechać parę metrów dalej. To już kwestia robienia zdjęć niż "co jest złego w zdjęciu z myjni"
@Rurzowy_Rzufff Pomyśl nad pomalowaniem środków felg na biało, a te miętowe ranty zostaw. Spoko autko, mam nadzieję, że nie ma chmury oleju za nim przy dawaniu w palnik bo mam Vteca SOHC w rodzinie i żłopie olej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rurzowy_Rzufff: samemu marzy mi się prelude ale jestem za biedny więc wożę się tylko civiciem 1.4 bez stożka ( ͡º ͜ʖ͡º) tak jak koledzy wyżej powiedzieli felgi słabe + z tego profilu wygląda jakby opony wystawały za obrys auta, a do tego może ci się policja przypierdzielić.
@animal: zdjęcie robiłem dla siebie. wolę to niż udawanie, że nie byłem na myjni, stoi auto kawałek dalej a do okoła pełno mokrych plam na asfalcie
@Onkologia: EOP ale to nie te rejony. DKL u mnie, ale nie przerejestrowuję, bo i po co
@popielniczka_krysztalowa: 2.2 Vtec. miałem wcześniej 2.0 IV gena
@Aerodeckvv: 185KM [H22A5 bodajże]
@czarekn: oczywiście, mieszkam w górach, to auto bez tego nie miało by
Pobierz R.....f - @animal: zdjęcie robiłem dla siebie. wolę to niż udawanie, że nie byłem na ...
źródło: comment_PP9am6nKtsLksbYEoUeT5Q7v7nxHvuVY.jpg