Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim! Wracam z mojej piwnicy, w której schowałem się na dobrych kilka miesięcy i chcę się wam pochwalić, ,że dziś wydałem kolejną grę do google play store.

Jest to bardzo prosta zręcznościówka, nad którą pracowałem ostatnie 3 miesiące. Bardzo było by mi miło gdybyście pomogli mi troszkę i pobrali ją i zostawili po sobie ocenę. Przyjmę również każdą krytyke i sugestię, aby coś poprawić w przyszłości, coś dodać itd.

Podrzucam trochę gifów:
GIF 1
GIF 2
GIF 3

Jeżeli ktoś posiada blog bądź własny portal tutaj dostępny jest presskit
Link do sklepu play

#gamedev #programowanie #android
cometa93 - Cześć wszystkim! Wracam z mojej piwnicy, w której schowałem się na dobrych...

źródło: comment_Ra8LQECi9FXwB2VV87OvyXzRI5vOd27c.gif

Pobierz
  • 57
Sony Z3 przy próbie sciagniecia z sklepu play pisze ze "This app is incompatible with all of your devices.".
@cometa93: 6.0.1 ze wszystkimi aktualizacjami. pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem. Nie pisze tych uwag ze zlosci czy cos. po prostu sam prosiles o glos krytyki i mysle ze to pomoze. Android jest oryginalny bez danych rootow nakladek czy czegos. powodzenia z projektem!
@cometa93: poza tym nie umiem tej gry znalezc na google play przez telefon (tak jakby jej wogole nie bylo).
Ale na komputerze Twoj link do sklepu PALY dziala(mimo to jak pislem wczesniej nie da sie gry zainstalowac).