Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim! Wracam z mojej piwnicy, w której schowałem się na dobrych kilka miesięcy i chcę się wam pochwalić, ,że dziś wydałem kolejną grę do google play store.

Jest to bardzo prosta zręcznościówka, nad którą pracowałem ostatnie 3 miesiące. Bardzo było by mi miło gdybyście pomogli mi troszkę i pobrali ją i zostawili po sobie ocenę. Przyjmę również każdą krytyke i sugestię, aby coś poprawić w przyszłości, coś dodać itd.

Podrzucam trochę gifów:
GIF 1
GIF 2
GIF 3

Jeżeli ktoś posiada blog bądź własny portal tutaj dostępny jest presskit
Link do sklepu play

#gamedev #programowanie #android
Pobierz
źródło: comment_Ra8LQECi9FXwB2VV87OvyXzRI5vOd27c.gif
  • 57
@bylymylypyly: wiem ,że z Twojej strony mi tylko pomagasz i nie musisz tego robić. Ale czy mogę Cie poprosić, żebyś sprawdził to jeszcze za 5 - 10 min. Google potrzebuje troche czasu na odświeżenie niestety :(
@cometa93 spróbowałem ponownie i nadal mam tą informację, ale ręcznie wpisując w wyszukiwarce google play nie wyświetla mi się ten komunikat. Chyba musi być coś nie tak z linkiem, który podałeś powyżej. No nic, ważne że działa :)
Ogon fajny, tło fajne, ale te białe obrysy asteroid jak w paincie są mega słabe. Domyślam się, że to dla zwiększenia ich widoczności, ale nadal słabo to wygląda :) Trzeba było dać jasne asteroidy / ciemne tło, lub ciemne asteroidy i jasne tło.
@cometa93 pograłem chwilkę i jak na razie jest spoko. Mam jedną małą uwagę. Nie widzę opcji "zakończ grę" po naciśnięciu wstecz także nic. Jedynie mogę wcisnąć home button, aby odpuścić grę. Niby żaden problem, ale u mnie po naciśnięciu home button gra nie jest zamykana tylko minimalizowana. A co za tym idzie blokuje niepotrzebnie pamięć.