Wpis z mikrobloga

O kierwa, czemu ja wcześniej nie odkryłem #ankidroid #naukajezykow #angielski #niderlandzki

W dużym skrócie: niesamowicie konfigurowalna aplikacja do popularnych "fiszek". Poza tym, że posiada ogromną bazę już gotowych talii to przede wszystkim pozwala na dodawanie własnych - i to kilka różnych typów. Można dodawać obraz, dźwięk, konfigurować tryb nauki. Mega (ʘʘ) Do tego jest aplikacja komputerowa, która może się automatycznie synchronizować z bazą AnkiWeb, dzięki czemu jeżeli korzystamy też z aplikacji na smartphonie nasze postępy/sesje się synchronizują. No i na komputerze wygodniej tworzy się nowe fiszki.

Pobierz geuze - O kierwa, czemu ja wcześniej nie odkryłem #ankidroid #naukajezykow #angielski...
źródło: comment_co447wKNlOs3LbjkxYjbAWC8v2FGOS3t.jpg
  • 1
@geuze: Anki rządzi. Sam spłodziłem trochę fiszek do norweskiego. Swojego czasu zainteresowałem tym programem córkę znajomych i udało się jej nawet wyszukać fiszki do swoich podręczników szkolnych, więc nauczyła się wszystkich słówek przed czasem i od razu widać było progres. Ogromnie polecam!