Wpis z mikrobloga

Witamy, oto wielce oczekiwane kary za R4 @ Monza:

@Mak0wi3c - 2 Ostrzeżenia i 2PK = -4 pozycje
@zlymudzyn - 1 Przewinienie i 4PK = -6 pozycji - łącznie 7pk
@PremiumMoto_pl - 1 Ostrzeżenie i 2PK = -2 pozycje
@RealAKP - 1pk
@czaksniff - 3 Przewinienia i 1 Ostrzeżenia i 10pk = 2DQ - DQ z R4 oraz R6
@DrQ - 1 Ostrzeżenie i 1PK = -2 pozycje - łącznie 3pk
@koolexe - 3 Ostrzeżenie i 3PK = 1 Przewinienie = -6 pozycji
@Bayer - 1 Ostrzeżenie i 2PK = -2 pozycje
@Wuza1337 - 1 Przewinienie i 3PK = -6 pozycji
@VR46 - 1 Przewinienie i 5PK = -6 pozycji
@DFGT - 1 Przewinienie 4PK = -6 pozycji
@dj_sasek - 1pk
@iso9001 - 2 Ostrzeżenia i 2PK = -4 pozycje - łącznie 9pk
@zabaracer - 1pk
@Ozor - 1 Ostrzeżenie i 2PK = -2 pozycje
saint83 - 2 Przewinienie i 2PK = -12 pozycji
@pacbox - 1 Przewinienie i 1 Ostrzeżenie i 2PK = -8 pozycji - łącznie 6pk
@Mokrysedes - 1 Przewinienie i 1 PK = -6 pozycji
@KYCu - 1pk
@pajhiwo - 1pk
@makumba88 - 3 Przewinienia = DQ z R4
@Rafal_Baster - 1 Ostrzeżenie i 2PK = -2 pozycje
@Chakumaru - 1 Ostrzeżenie i 2PK = -2 pozycje
@valencianista - 2 Przewinienia i 4PK = -12 pozycji
@Daniel_S - 1pk
@michaelsz - 1 Ostrzeżenie i 2PK = -2 pozycje
@jedi87pl - 1 Przewinienie i 2PK = -6 pozycji

Szczegóły TUTAJ

#acleague
ACLeague - Witamy, oto wielce oczekiwane kary za R4 @ Monza:

@Mak0wi3c - 2 Ostrzeż...

źródło: comment_feTWPbNEMSkJn0aMjm4vOm7f0LXQIai0.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
btw. jest to moje pierwsze przewinienie w lidze na 12 wyścigów jakie tu odbyłem :)


@dj_sasek: wybacz, nie zgłaszałem tego po to, żebyś dostał karę, bo to nie miało sensu, chciałem tylko, żeby sytuacja została jakoś oficjalnie ogarnięta na przyszłość. Nikt w tej sytuacji nie wiedziałby jak się zachować, chyba że samochody innych graczy w pit by się nie przenikały.
  • Odpowiedz
@snsv: spodziewałem się, że on pojedzie po zewnętrznej po tym jak go wyrzuci tam (i tam gdzie jest racing line) więc ściąłem do wewnętrznej, a on zajechał mi drogę zjeżdżając w lewo. Mógł się trzymać non stop lewej, a nie zjeżdżać do środka i zgaduj zgadula czy pojedzie normalnie czy będzie zjeżdżał do którejś strony. I za to ja dostaję Przewinienie, bo nie zgadłem xD

A to jak bardzo ŁADNIE trzymał
valencianista - @snsv: spodziewałem się, że on pojedzie po zewnętrznej po tym jak go ...

źródło: comment_j68C5gO1MmYCwZk6fi6wrIl3EMqjb5kF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@snsv: jaką jego linię jazdy chciałem przeciąć? nie trzymał się lewej, wyjeżdża na środek więc jadę lewą i on w tym momencie zjeżdża na lewą. Przecież od patrzenia którędy Cię ktoś wyprzedza są lusterka, tutaj ewidentnie go wyrzuciło i postanowił wrócić do lewej nie patrząc co się dzieje.
  • Odpowiedz
@Plupi: ja tam widzę wyraźnie - dq z kolejnego wyścigu ( ͡° ͜ʖ ͡°) weźmy do ręki kalendarz acleague.pl, po monzie jest barca. Uważam ze należy mi sie dq z barcy.

Mam nadzieje ze Twoja odpowiedz to nie jest ostateczne zdanie sędziów ?:p
  • Odpowiedz
@czaksniff: nie należę do grona sędziowskiego, więc to tylko moja interpretacja. Ja biorąc kalendarz acleage.pl to ręki jako kolejny wyścig widzę R6. R5 to już przeszłość. ;)
  • Odpowiedz
@samFTW: ależ nie ma sprawy, naprawdę. Ja tu śmigam 4fun ;) Przynajmniej będę wiedział jak się zachować w podobnej sytuacji w przyszłości, bo wtedy na pitlane nie wiedziałem co zrobić. Dla mnie to też nowa sytuacja, bo w całej swojej karierze simracingu nie miałem podobnej sytuacji. ;)
  • Odpowiedz
@Plupi: to sędziowie nie dali kar na czas. Czemu przez to mam odpuścić endu? Bierzesz kalendarz do ręki i po monzie widzisz mugello? Ja w regulaminie widzę wyraźnie napisane. Dostaje pkt i następny wyścig moge mieć dq. Pkt mam z monzy wiec następny po monzie jest barc. Tak to moge przypuszczać ze specjalnie były kary opóźnione zeby wykluczyć mnie z endu xd
  • Odpowiedz
@ACLeague: Jakby się dało to prosiłbym o dodatkowy punkt karny, wolałbym odpuścić to durne mugello po którym już jechaliśmy 100 razy a mieć czystą kartę na red bull ring i lagunę/bathurst ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz